Zobacz pełną wersję : Działa wam gmail?
malasana
08-03-2012, 21:39
Bo u mnie http 500. Od dłuższego czasu.
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
malasana
08-03-2012, 21:47
czyli to zależy od konta...
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
To może podaj nam login i hasło to sprawdzimy ;)
hehhe
A tak poważnie to może wyczyść cache w przeglądarce...
chociaż pewnie nic to nie pomoże :(
mad_mark
09-03-2012, 13:30
HTTP 5xx mogą być zwracane przez proxy, spróbuj na innym necie.
Boryszuk
09-03-2012, 16:11
Wpisujcie miasta!
Rafał_Sz
09-03-2012, 16:12
Jelenia Góra!
Przyszedł mi właśnie rachunek z tepsy, k..a!
;)
kowalmen
09-03-2012, 17:13
Luton działa, na szczęście bez rachunków :D
2pompony
09-03-2012, 23:17
No dobra, a kto pękł jak baba i przeszedł na nowy wygląd?
No dobra, a kto pękł jak baba i przeszedł na nowy wygląd?
a kiedy ten nowy się pojawił ?
edit:
ach, przypomniało mi się ;-) wczoraj przeciez zlikwidowałem jedno konto
2pompony
10-03-2012, 00:21
Ja mam od pół roku taką plakietkę u dołu (co ją wyłączę, to po ponownym zalogowaniu mam ją znowu) o treści: przełącz się na nowy wygląd. W ynie macie, czy już nei pamiętacie, kiedy to było?
Mnie przełączyło samo po jakimś czasie. Czy jest lepiej czy gorzej to ciężko powiedzieć. Przyzwyczaiłem się już.
2pompony
10-03-2012, 00:32
Ja się nei daję. Założyłem się z mamą i jak dotąd jestem twardy (ona u siebie pękła z tydzień temu). :)
Dla mnie ten nowy to jest już stary;) - po prostu przywykłam:)
Zmieniłam, bo mnie wkurzał ten wyskakujący komunikat przy każdym wejściu:evil:
Klienta poczty wystarczy sobie zainstalować i problem wyglądu z głowy :P Takie klienty pewnie mają nawet jakieś personalizacje. A mi ten nowy wygląd się właśnie podoba. Z początku nie mogłem się przyzwyczaić ale teraz z zamkniętymi oczami się po gmail'u poruszam ;)
Z tego co wiem to niedługo flickr ma zmienić swój wygląd. Miejmy nadzieje że będzie dobrze i nie będzie tyle krytyki jak w wypadku gmail'a.
2pompony
10-03-2012, 14:38
Nie to, żeby mnie coś drażniło - nowy czy stary wszystko jedno (są w sumie podobne). Wziąłem tylko na celownik gugla i idę na przetrzymanie. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.