PDA

Zobacz pełną wersję : Działa wam gmail?



malasana
08-03-2012, 21:39
Bo u mnie http 500. Od dłuższego czasu.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Grzybu
08-03-2012, 21:42
U mnie działa

piwko2
08-03-2012, 21:42
U mnie działa:)

bognik
08-03-2012, 21:42
Działa ;)

malasana
08-03-2012, 21:47
czyli to zależy od konta...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Grzybu
08-03-2012, 22:04
To może podaj nam login i hasło to sprawdzimy ;)
hehhe

A tak poważnie to może wyczyść cache w przeglądarce...
chociaż pewnie nic to nie pomoże :(

Andre
08-03-2012, 22:43
działa

mad_mark
09-03-2012, 13:30
HTTP 5xx mogą być zwracane przez proxy, spróbuj na innym necie.

Greg77
09-03-2012, 13:51
dziala:D

jm
09-03-2012, 14:47
Działa.

Boryszuk
09-03-2012, 16:11
Wpisujcie miasta!

Rafał_Sz
09-03-2012, 16:12
Jelenia Góra!

Przyszedł mi właśnie rachunek z tepsy, k..a!

;)

kowalmen
09-03-2012, 17:13
Luton działa, na szczęście bez rachunków :D

thorcik
09-03-2012, 18:39
Warszawa! :razz:

2pompony
09-03-2012, 23:17
No dobra, a kto pękł jak baba i przeszedł na nowy wygląd?

Rycerz
09-03-2012, 23:52
No dobra, a kto pękł jak baba i przeszedł na nowy wygląd?

a kiedy ten nowy się pojawił ?


edit:
ach, przypomniało mi się ;-) wczoraj przeciez zlikwidowałem jedno konto

Majek
10-03-2012, 00:14
Jaki nowy wygląd?

2pompony
10-03-2012, 00:21
Ja mam od pół roku taką plakietkę u dołu (co ją wyłączę, to po ponownym zalogowaniu mam ją znowu) o treści: przełącz się na nowy wygląd. W ynie macie, czy już nei pamiętacie, kiedy to było?

Grzybu
10-03-2012, 00:28
Mnie przełączyło samo po jakimś czasie. Czy jest lepiej czy gorzej to ciężko powiedzieć. Przyzwyczaiłem się już.

2pompony
10-03-2012, 00:32
Ja się nei daję. Założyłem się z mamą i jak dotąd jestem twardy (ona u siebie pękła z tydzień temu). :)

jm
10-03-2012, 10:21
Dla mnie ten nowy to jest już stary;) - po prostu przywykłam:)

Zmieniłam, bo mnie wkurzał ten wyskakujący komunikat przy każdym wejściu:evil:

m3
10-03-2012, 10:40
Klienta poczty wystarczy sobie zainstalować i problem wyglądu z głowy :P Takie klienty pewnie mają nawet jakieś personalizacje. A mi ten nowy wygląd się właśnie podoba. Z początku nie mogłem się przyzwyczaić ale teraz z zamkniętymi oczami się po gmail'u poruszam ;)
Z tego co wiem to niedługo flickr ma zmienić swój wygląd. Miejmy nadzieje że będzie dobrze i nie będzie tyle krytyki jak w wypadku gmail'a.

2pompony
10-03-2012, 14:38
Nie to, żeby mnie coś drażniło - nowy czy stary wszystko jedno (są w sumie podobne). Wziąłem tylko na celownik gugla i idę na przetrzymanie. :)