PDA

Zobacz pełną wersję : jak Nikon ...Canona reklamował :)



GrzesiekM
07-03-2012, 20:06
To jednak i w Nikonie "pustaki" marketing budują :)
tutaj (http://www.swiatobrazu.pl/jak-nikon-zareklamowal-canona-25954.html)

shaolin
07-03-2012, 20:06
Super, ale o tym juz bylo z tysiac razy na forum ;)