PDA

Zobacz pełną wersję : Polska zimowa wyprawa na Gasherbrum - Nikon daje radę :)



dominikpl72
07-03-2012, 13:57
Tak sobie przeglądam galerię fotek z aktualnie trwającej polskiej zimowej wyprawy na Gasherbrum I:
http://polskihimalaizmzimowy.pl/pages/aktualna-wyprawa/gasherbrum/galeria.php
i na jednym ze zdjęć fajnie widać, że w tak ekstremalnych warunkach - robią fotki kompaktowym Nikonem: :)
http://polskihimalaizmzimowy.pl/media/Brax_HighSlide_Gallery_gallery/main435.jpg
A u nas ludzie się pytają czy przy minus 5 nic się z aparatem nie stanie :)

PS1. Lustrzanki wiszącej na zdjęciu na szyi kierowniczki bazy - dyplomatycznie nie staram się rozpoznać :)
PS2. Zastanawiam się jaki to model kompakta - P7000 ?

MARTINK
08-03-2012, 23:56
niektore foty sa swietne.
Milo sie oglada - dzieki za link.