PDA

Zobacz pełną wersję : Koniecznie serwis na Łopuszańskiej?



Jolania
06-03-2012, 23:30
Chcę przeczyśić komorę (filtr, matówlka, czujniki AF) D700 oraz zrobić przegląd/czyszczenie 24-70/2,8. W serwisie mówili coś o odgrzybianiu. Czy wysyłać to do Warszawy czy spokojnie oddać to do jakiegoś innego punktu w okolicach Gdyni, Gdańska? Może polecilibyście coś...

Piotr35
07-03-2012, 00:21
W gdańsku mogę śmiało polecić w D.H. Młyn jest serwis fotograficzny, czyszczenie na najwyższym poziomie, 60 zł za matrycę FF, a komora z lustrami i matówką 20, albo 40 zł, nie jestem pewien.

Jolania
07-03-2012, 16:38
Czy polecicie coś jeszcze? Kiedys czysciłem w FotoKompleksie w Gdyni i musiałem wrócić z reklamacją. Syfki były i to całkiem sporo. Pan twierdził że cały korpus należałby przeczyścić bo lustro machając rozdmuchuje inne paprochy z wnetrza. Rozmawiałem tymi z D.H. Młyn i jakieś taie wrażenie mdłe (D700 to DX?) sprawiali a i cena wyższa niż w Gdyni (tam pan jakis bardziej zorientowany). Jak macie chwile, przekonajcie mnie, że warto tu a nie tam. W końcu bedę się telepał po 70-80 km w obie strony.
Czyszczenie komory czyszczeniem, ale czy nie strach oddać obiektyw komus spoza srwisu nikona? Może tych "niefirowych" fachowców nie doceniam?

Guciol
07-03-2012, 22:03
Oddałem raz w młynie na czyszczenie i byłem zadowolony, ale to było 2 lata temu.

Zen
07-03-2012, 22:08
Polecam http://www.okserwis.com.pl/sklep/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=2
Dałem tam na czyszczenie matrycę D300s. Zrobili to praktycznie na poczekaniu, matryca czysta jak łza.