Zobacz pełną wersję : Znowu kradzież zdjęć?
Tylko ja mam takie wrażenie – czy kradzież zdjęć robi się coraz bardziej powszechna?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img51.imageshack.us/img51/1662/wojciechowska.jpg)
Profil: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003392303600
Linki do oryginalnych zdjęć:
http://icenter.pl/images_mce/Portfolio/fotografia/Sesje_okladkowe_do_gazet/574b15dd15e3b6dca60c7496aef27c5e.JPG
http://mangda.pinger.pl/w/570/bizuteria-ani-orskiej/wpisy
http://ziabol.blogspot.com/2011/04/maa-modelka.html
A jestes w 100% pewien, ze to nie ta sama autorka?
Jezeli tak sie stalo to mala szkodliwosc czynu i wstyd dla osoby ktora to robi!
A ten wstyd zaraz zrobimy sami:D
No mam mieszane uczucia, dlatego ten duży znak zapytania w tytule...
grudzinsky
06-03-2012, 09:48
A jestes w 100% pewien, ze to nie ta sama autorka?
wedlug tego to autorkami sa Magda i Jolanta, a konto facebook'a nalezy do Kamili...jak dla mnie to nie jest ta sama osoba...
No tak wyglada, tez nie mowie, ze nie zrobimy zaraz boruty:D
Nie wygląda, żeby to była ta sama osoba. Boruta będzie pewnie konieczna ;)
No to poczekamy jeszcze na kilka osob i do ataku:D
Napiszę do Pani Kamili - aby usunęła te zdjęcia i napisała czym się kierowała wstawiając je na swoim profilu. Może zmasowany atak nie będzie konieczny...
No, ale jakas kara musi byc:D
:lol:
Rafał_Sz
06-03-2012, 10:25
Napiszę do Pani Kamili - aby usunęła te zdjęcia i napisała czym się kierowała wstawiając je na swoim profilu. Może zmasowany atak nie będzie konieczny...
Nie psuj "zabawy".
;):)
eeeee juz wywalila caly katalog, szkoda, mialem juz serie linkow o prawach autorskich przygotowana:D
Kto sie wylamal pierwszy???!:evil:
Rafał_Sz
06-03-2012, 10:31
Czyli jednak kradzież? Hm.
No tak wyglada, tez nie mowie, ze nie zrobimy zaraz boruty:D
Boruta będzie pewnie konieczna ;)
Że tak wtrącę zmieniając temat.
Boruta - to jest diabeł. To co macie na myśli pisze się poruta. ;)
Że tak wtrącę zmieniając temat.
Boruta - to jest diabeł. To co macie na myśli pisze się poruta. ;)
Eeeeee pewnie masz racje, ale potocznie slyszy sie borute a nie porute.
Jednak na przyszlosc zapamietam;)
Eeeeee pewnie masz racje, ale potocznie slyszy sie borute a nie porute.
Jednak na przyszlosc zapamietam;)
Zdybek ma rację. Obciach to "poruta". ;) Nie wiem, czemu z "poruty" zrobili "borutę", tak samo jak z "plomby" uparcie robią "blombę", a taki wyraz w ogóle nie istnieje. ;)
A "plombe" to znam i uzywam prawidlowo:)
Rafał_Sz
06-03-2012, 10:41
Jak dostanę wpie..l na wiejskiej imprezie, to się raczej nie będę zastanawiał czy to była poruta czy boruta. Chociaż pewnie poruta będzie mi łatwiej wymówić. :)
kradziez kradzież - napisałem do pani miła wiadomość. Odszczekała dwa razy. Warknąłem i się zamknęła. A fotki oczywiście wrzucała przez komórke i pomyliła z tymi które miała ściągnięte, bo interesuje się fotografią :)
Jak dostanę wpie..l na wiejskiej imprezie, to się raczej nie będę zastanawiał czy to była poruta czy boruta. Chociaż pewnie poruta będzie mi łatwiej wymówić. :)
Ale wtedy na pewno przyda się spora plomba. ;)
Oj z tą boruta to podobnie jak w "między Bogiem a prawdą", choć słowa "między" być tam nie powinno, ale wszyscy tak mówią. Ale jeśli chcecie to borutę zamieńmy na trzodę, czyli następnym razem narobimy trzody :)
Rafał_Sz
06-03-2012, 10:51
Trzoda to my, więc najwyżej chlew możemy zrobić. ;)
Zbybek
Ja się już przyzwyczaiłem, że 90% ludzi nie jest w stanie poprawnie napisać mojej ksywki. Przynajmniej nie za pierwszym razem. Jakbym miał tylko z naszego forum wynotować wszystkie niepoprawne wersje, to by się uzbierała spora lista. ;)
tak samo jak z "plomby" uparcie robią "blombę", a taki wyraz w ogóle nie istnieje. ;)
Może chodzi o Brombę, bohaterkę opowiadań Macieja Wojtyszki. ;)
Zbybek ma rację. Obciach to "poruta". ;) Nie wiem, czemu z "poruty" zrobili "borutę", tak samo jak z "plomby" uparcie robią "blombę", a taki wyraz w ogóle nie istnieje. ;)
Niektórzy próbują ze "Zdyboo" zrobić "Zbyboo". Ciekawe dlaczego ;) ?
EDIT: Główny zainteresowany mnie uprzedził :)
Ja się już przyzwyczaiłem, że 90% ludzi nie jest w stanie poprawnie napisać mojej ksywki. Przynajmniej nie za pierwszym razem. Jakbym miał tylko z naszego forum wynotować wszystkie niepoprawne wersje, to by się uzbierała spora lista. ;)
Ale ja to celowo i świadomie napisałem. ;) Jak coś, to lej w mordę. ;)
Może chodzi o Brombę, bohaterkę opowiadań Macieja Wojtyszki. ;)
Chyba mało kto pamięta Brombę. ;)
grudzinsky
06-03-2012, 10:58
Ja pamietam chociaz jak przez mgle
"Bromba i inni" :razz:
Ale ja to celowo i świadomie napisałem. ;) Jak coś, to lej w mordę. ;)
Nie kuś, pod stołem Chivas stoi, ale w pracy nie mogę go tak w mordę lać. Nie wypada. ;)
Mało kto pamięta Brombę chyba.
Kiedyś się zaczytywałem, teraz musiałbym odświeżyć, ale nie wiem czy by mi się spodobało tak jak w maleńkości.
Ja nie pamietam, ale mierzyc umiala:D
kradziez kradzież - napisałem do pani miła wiadomość. Odszczekała dwa razy. Warknąłem i się zamknęła. A fotki oczywiście wrzucała przez komórke i pomyliła z tymi które miała ściągnięte, bo interesuje się fotografią :)
na pewno przez pomyłkę umieściła te zdjęcia :-P
Trzoda to my, więc najwyżej chlew możemy zrobić. ;)
piwko chcesz? ;-)
piwko chcesz? ;-)
Prosze w to Lukasza nie mieszac. Zaswiadczam ze niewinny :)
ale ja z dobrego serca piwo chciałem mu postawić ;-)
Rafał_Sz
06-03-2012, 12:33
ale ja z dobrego serca piwo chciałem mu postawić ;-)
Dziękuję! Zdrówko! :);)
ale ja z dobrego serca piwo chciałem mu postawić ;-)
Piwo to się leje z beczki lub z butelki, a nie z serca.
jerezano
07-03-2012, 08:23
Zdybek ma rację. Obciach to "poruta". ;) Nie wiem, czemu z "poruty" zrobili "borutę", tak samo jak z "plomby" uparcie robią "blombę", a taki wyraz w ogóle nie istnieje. ;)
W jednym ze starych filmów, Rewiński chodzi z narzędziem do zaciskania i na uwagę, że nie mówi się "blomba" tylko "plomba" pyta: "Jaka plomba, jaka plomba? A co to jest? (pokazuje narzędzie).... Blombownica!" :)
I mnie dopadło... "Zgłoś to zdjęcie" - zero reakcji, wiadomość do gościa - zero reakcji. Można coś z tym jeszcze zrobić?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img41.imageshack.us/img41/8121/78816193.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img818.imageshack.us/img818/5860/12630693.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img233.imageshack.us/img233/4112/63583346.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img442.imageshack.us/img442/9343/63766305.jpg)
Można coś z tym jeszcze zrobić?
A nie możesz mu napisać, że jest świnia, jako komentarz do zdjęcia? Nie znam FB, zatem może się nie da. Po tak "subtelnym" usunięciu Twojego paska z podpisem, powinien szybko usunąć zdjęcia.
Boryszuk
26-04-2012, 17:12
Niestety złodziej ma zablokowane dodawanie komentarzy przez osoby spoza listy znajomych. Sprawdziłem ;)
Ale masz przycisk 'Udostępnij'. ;)
Boryszuk
26-04-2012, 17:17
A jemu też się pokaże, że zostało udostępnione? I jego znajomym? Tylko wtedy to ma sens.
mateo912
26-04-2012, 17:18
A jemu też się pokaże, że zostało udostępnione? I jego znajomym? Tylko wtedy to ma sens.
jemu pokaże że udostępnione, będzie coś takiego napisane "udostępniono x razy"
Boryszuk
26-04-2012, 17:19
No to co, udostępniamy z jakimś kąśliwym komentarzem? ;)
Kuba.Daf
26-04-2012, 17:26
Nie ma się co zastanawiać... Coraz bardziej zaczyna mnie irytować to złodziejstwo.
Tomek robi te zdjęcia, aby pokazać wszystkim jak "od środka" wygląda ta praca (i chwała mu za to, oby robił to dalej) , aż tu nagle znajduje się idiota, który bez zająknięcia po prostu te zdjęcia kopiuje, o wręcz "idealnym" zamaskowaniu podpisu nie wspomnę. Generalnie mając takie dowody, warto by przejść się na policję, tylko czy to coś pomoże ?
Może trochę przesadzam, ale ostatnimi czasy zbyt często do tego dochodzi...
Komentarze pod takim zdjęciem są usuwane, opcja "zgłoś" nie działa, choćby klikać w to co minutę... Proszenie złodzieja... bez jaj...
Sama to kolejny raz przechodzę (przy czym mam trochę większy problem z dogadaniem się po rusku, hiszpańsku, włosku, itd...) :evil:
Panowei i panie, ale mozemy napisac do jego znajomych i narobic mu obciachu....;)
militarius
26-04-2012, 19:54
Udostępnione :)
Udostepnione;)
To jakis malolat jest:D
robin102
26-04-2012, 20:43
A chyba jest taki programik który odnajduje nasze zdjęcia w sieci, tak słyszałem czy to prawda ? Muszą być jakoś znaczone żeby odnalazł ?
marszull
26-04-2012, 21:18
FHR
zglos to pod tym linkiem (w ingliszu)
http://www.facebook.com/help/contact/?id=208282075858952
A chyba jest taki programik który odnajduje nasze zdjęcia w sieci, tak słyszałem czy to prawda ? Muszą być jakoś znaczone żeby odnalazł ?
chyba to miales na mysli: http://www.tineye.com/
To już lepiej działa grafika google.
EDIT
marszull, wielkie dzięki za linka, dopiero to pomogło zamknąć sprawę, tym bardziej trudną, że typek zagraniczny i nie szło się kulturalnie dogadać.
marszull
27-04-2012, 17:32
EDIT
marszull, wielkie dzięki za linka, dopiero to pomogło zamknąć sprawę, tym bardziej trudną, że typek zagraniczny i nie szło się kulturalnie dogadać.
nie ma sprawy, kiedys potrzebowalem wiec wiedzialem gdzie szukac ;) fajnie ze pomoglo
FHR
zglos to pod tym linkiem (w ingliszu)
http://www.facebook.com/help/contact/?id=208282075858952
Dzięki, zgłosiłem wczoraj, czekam na reakcje.
Kolo jest twardy......caly czas zdjecia wisza:D
Kolo jest twardy......caly czas zdjecia wisza:D
No właśnie. Z tego co wiem, w przypadku credki (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=18591) reakcja fb podobno była szybka. A tutaj klops. Ale dzięki za "pojechanie" po złodzieju ;)
No właśnie. Z tego co wiem, w przypadku credki (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=18591) reakcja fb podobno była szybka. A tutaj klops. Ale dzięki za "pojechanie" po złodzieju ;)
Tak pojechalem, ze znajomi do mnie dzwonili o co biega:D
Szczeniak jeden!
Ciekawe, czy jego znajomi dzwonią do niego...
Greg, a co napisałeś?
Greg, a co napisałeś?
Naszemy "pozyczajacemu" nie napiszesz nic, ale mozna te zdjecia udostepniac, przez co koles widzi tekst i zdjecie na swoim profilu, doskonale wie co sie dzieje i co ludzie pisza, slowa "zlodziej" padly chyba z 10 razy od wszystkich udostepniajacych......
No właśnie. Z tego co wiem, w przypadku credki (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=18591) reakcja fb podobno była szybka. A tutaj klops. Ale dzięki za "pojechanie" po złodzieju ;)
Staramy się. ;) Psychotropa nawet dodał do znajomych, mnie jeszcze nie, ale próbuję dzielnie. ;)
National
30-04-2012, 09:23
No to facet przegina :/
Psychotrop
30-04-2012, 09:45
Psychotropa nawet dodał do znajomych, mnie jeszcze nie, ale próbuję dzielnie. ;)
no coś ty ? ;)
ja udostępniłem tylko jego dwa zdjęcia :)
choć chciałbym, żeby mnie dodał, bo można by mu narobić bydła wśród znajomych jego.
no coś ty ? ;)
ja udostępniłem tylko jego dwa zdjęcia :)
choć chciałbym, żeby mnie dodał, bo można by mu narobić bydła wśród znajomych jego.
Dałbym sobie poucinać różne, że widziałem Cię wśród znajomych onego. ;) Może pora na okulary. ;)
A moze Grzes ma rozdwojenie :) :) ten tego ten ... Jaźni oczywiscie :)
Psychotrop
30-04-2012, 09:51
a swoją drogą, gość jest mało aktywny, więc i też mógł nie czytać tych wszystkich wiadomości.
co nie zmienia faktu, że FB coś za wolno reaguje w tym (oczywistym) temacie :/
mateo912
30-04-2012, 10:08
a swoją drogą, gość jest mało aktywny, więc i też mógł nie czytać tych wszystkich wiadomości.
co nie zmienia faktu, że FB coś za wolno reaguje w tym (oczywistym) temacie :/
po niedawnych zmianach na fb wcale nie musi wiedzieć że dostał wiadomości.
Wiadomości od całkowicie nieznajomych (czyli bez wspólnych znajomych) lądują do zakładki inne i nie pokazuje ich na górnej belce.
Wiem, że załoga fb nie reaguje za szybko, poza tym dziś prawie święto, ale poprzyciskam jeszcze "Zgłoś/Zablokuj".
P. Dawid nareszcie się ocknął. Zdjęcia znikły.
P. Dawid nareszcie się ocknął. Zdjęcia znikły.
Chyba raczej FB zadzialal;)
data: 30 kwietnia 2012 12:16
Witaj,
Dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na ten problem. Usunęliśmy lub zablokowaliśmy dostęp do utworzonej przez użytkownika bądź stronę trzecią zawartości, która została zgłoszona przez Ciebie jako naruszająca postanowienia naszego Oświadczenia dotyczącego praw i obowiązków.
Dziękujemy za kontakt z serwisem Facebook
Daphne
User Operations
Facebook
;)
Daphne, łał... :D
No co - dafnie to inaczej rozwielitki. ;)
No co - dafnie to inaczej rozwielitki.
Diafine, 7 minut i wywoła wszystko
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.