PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to działa? Fotografia latawcowa....



arkadiuszarek
05-03-2012, 20:56
Witam , z tłumaczenia strony ze sprzętem latawcowym , wynika że kompakt robi automatycznie zdjęcia wywołane diodą zamontowaną z zasilaniem przy aparacie , nie bardzo to rozumiem , ktoś się zagłębiał w temacie ???, proszę o info , pozdrawiam. zamieszczam link do zdjęcia , mam nadzieję że niczego nie skopałem.........http://imageshack.us/photo/my-images/833/beakready.jpg/

Art Erie
05-03-2012, 21:09
Tutaj masz trochę informacji i linków http://fotoblogia.pl/2009/02/09/fotografia-latawcowa