Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Velbon ultrek 45l albo cos innego



Modron
05-03-2012, 18:12
Ma ktos moze cos takiego?
http://www.youtube.com/watch?v=DFzzaidIkq4
Szukam jakiegos statywu ktory mi garba nie przyprawi i nie bedzie sprawial wiekszych problemow w podrozy. Jak ze stabilnoscia tego malenstwa z filmiku? a moze cos innego?

p.s. maksymalnie bedzie na nim d700 + 16-35mm albo 135mm

nojmi
07-03-2012, 08:53
sam chińczyk już mnie przeraża :P

grzehuu
07-03-2012, 20:17
sam chińczyk już mnie przeraża :P

hehe

a co statywu to na filmie wygląda jakby sam pod własnym ciężarem ledwo co stał a co dopiero z zapiętym d700 ;]

Modron
08-03-2012, 02:57
Serio? Dla mnie wyglada w miare ok. Velbon to dosc popularny i lubiany producent statywow dlatego zapytalem