Zobacz pełną wersję : Lowepro Flipside 400
Czy ktoś mógłby podać głębokość na dole i u góry, gdzie plecak jest głębszy?
Głębszy jest na górze bo wchodzi mi D700 z gripem a ten jest troszkę większy od D3. Na dole by się nie zmieścił.
Głębszy jest na górze bo wchodzi mi D700 z gripem a ten jest troszkę większy od D3. Na dole by się nie zmieścił.
Tak jak napisałem w pytaniu: wiem gdzie jest głębszy a gdzie płytszy. Pytanie dotyczyło dokładnych wymiarów w cm. Mógłbyś to zmierzyć?
19cm i 14cm to do ekspresu
19 to na samym szczycie, ale na wysokości sanek do lampy (na aparacie) to mamy jakieś 17cm i to bym traktował jako maksymalny wymiar, czyli dokładnie tyle co ma D700 z gripem
Dzienx. Czyli te 19cm to właściwie tylko pod grip.
BTW, Lowepro wypuściło na rynek model 500.
Dzienx. Czyli te 19cm to właściwie tylko pod grip.
BTW, Lowepro wypuściło na rynek model 500.
Ale masz tam taką podkładke z gąbki i tego materiału co są przegórki, że jak masz aparat bez gripa to nie i tak nie ma za dużego luzu.
Ooo - poszukam zaraz 500, bo przestałem się dawno mieścić w 400...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.