PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro Flipside 400



zakwas
04-03-2012, 12:45
Czy ktoś mógłby podać głębokość na dole i u góry, gdzie plecak jest głębszy?

deep
04-03-2012, 13:40
Głębszy jest na górze bo wchodzi mi D700 z gripem a ten jest troszkę większy od D3. Na dole by się nie zmieścił.

zakwas
04-03-2012, 13:55
Głębszy jest na górze bo wchodzi mi D700 z gripem a ten jest troszkę większy od D3. Na dole by się nie zmieścił.

Tak jak napisałem w pytaniu: wiem gdzie jest głębszy a gdzie płytszy. Pytanie dotyczyło dokładnych wymiarów w cm. Mógłbyś to zmierzyć?

deep
04-03-2012, 14:03
19cm i 14cm to do ekspresu

deep
04-03-2012, 14:05
19 to na samym szczycie, ale na wysokości sanek do lampy (na aparacie) to mamy jakieś 17cm i to bym traktował jako maksymalny wymiar, czyli dokładnie tyle co ma D700 z gripem

zakwas
04-03-2012, 14:23
Dzienx. Czyli te 19cm to właściwie tylko pod grip.
BTW, Lowepro wypuściło na rynek model 500.

morzon
04-03-2012, 14:35
Dzienx. Czyli te 19cm to właściwie tylko pod grip.
BTW, Lowepro wypuściło na rynek model 500.

Ale masz tam taką podkładke z gąbki i tego materiału co są przegórki, że jak masz aparat bez gripa to nie i tak nie ma za dużego luzu.
Ooo - poszukam zaraz 500, bo przestałem się dawno mieścić w 400...