Zobacz pełną wersję : DFV moja galeria..
W najnowszym numerze - str 48..
Normalnie cieszę się jak dziecko :D
Zapraszam :)
dominikpl72
02-03-2012, 15:23
Gratulacje :)
Nikonozaur
02-03-2012, 15:27
Gratuluję i chętnie zerknę. :)
Gratuluję i życzę częstszych publikacji:)
A ja na str. 54 :-)
Tego to ja gratuluję!
Sebastianito
02-03-2012, 22:25
A i ja sie przylacze do gratulacji dla obu panow!
Gratulacje Koledzy.
Do mnie ten numer jeszcze nie dotarł, ale od wymienionych przez Was stron zacznę przeglądanie...
Gratulacje. Chętnie kupię i zobaczę co w środku:)
Gratulacje! :)
btw - od tego numeru DFV jest drukowany na fajnym papierze. Wywalili też płytę, której nigdy i tak nie wkładałem do napędu, moim zdaniem dobry krok.
Piotrek 77
04-03-2012, 21:16
gratulacje
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.