PDA

Zobacz pełną wersję : DFV moja galeria..



franz55
02-03-2012, 14:04
W najnowszym numerze - str 48..

Normalnie cieszę się jak dziecko :D

Zapraszam :)

dominikpl72
02-03-2012, 15:23
Gratulacje :)

Nikonozaur
02-03-2012, 15:27
Gratuluję i chętnie zerknę. :)

mycza
02-03-2012, 16:15
Gratuluję i życzę częstszych publikacji:)

verus
02-03-2012, 18:31
A ja na str. 54 :-)

Murphy
02-03-2012, 22:23
A ja na str. 54 :-)
Tego to ja gratuluję!

Sebastianito
02-03-2012, 22:25
A i ja sie przylacze do gratulacji dla obu panow!

morzon
02-03-2012, 22:27
Franz - gratz :D

georghe
03-03-2012, 19:13
Gratulacje Koledzy.
Do mnie ten numer jeszcze nie dotarł, ale od wymienionych przez Was stron zacznę przeglądanie...

bulinko
03-03-2012, 19:26
Gratulacje. Chętnie kupię i zobaczę co w środku:)

Kuba_
04-03-2012, 18:46
Gratulacje!:)

prz3mo
04-03-2012, 19:57
Gratulacje! :)

btw - od tego numeru DFV jest drukowany na fajnym papierze. Wywalili też płytę, której nigdy i tak nie wkładałem do napędu, moim zdaniem dobry krok.

Piotrek 77
04-03-2012, 21:16
gratulacje

franz55
04-03-2012, 21:45
Wielkie dzięki :)