Zobacz pełną wersję : Nikon D3S +Nikkor 300 2.8
Koledzy jaki plecak do transportu tego zestaw.
darkmajin
27-02-2012, 13:19
a nie dali plecaczka? po wyjęciu wkładek i rozsunięciu pasków wchodzi 200f2.0 z osłoną + zagripiony d700 może 300 też wejdzie z odwróconą osłoną :> tylko trochę szkło niezabezpieczone :P
najlepiej wygoogluj 300f2.8 bag wybierz który układ Ci się podoba i szukaj torby ;)
Moge polecic Tamraca Expedition 9x. Miesci d700 z gripem, 200-400 z nakrecona oslona i podpietym tc17.
Ja polecę ( choć tanie nie jest i do kupienia w USA ) coś z: http://www.guragear.com/products/
Osobiście używam ( i znam jeszcze 3 szczęśliwych posiadaczy) http://www.guragear.com/kiboko-30l/;
wchodzi do niego 500/4 z podpiętym D3x do jednej komory, a do drugiej 200-400/4 + D3s.
Dodatkowa zaleta to jego waga, no i dokładny wymiar podręcznego bagażu lotniczego.
Osobiście używam ( i znam jeszcze 3 szczęśliwych posiadaczy) http://www.guragear.com/kiboko-30l/;
wchodzi do niego 500/4 z podpiętym D3x do jednej komory, a do drugiej 200-400/4 + D3s.
usunąć ; z końca linku wtedy strona zadziała
Ja polecę ( choć tanie nie jest i do kupienia w USA ) coś z: http://www.guragear.com/products (http://www.guragear.com/products)
Fajowe chyba się zdecyduję na te 22 litrową
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.