Zobacz pełną wersję : Cisco IP Phone 7925G pomocy...!
Witam! jak pech, to pech...utopiłem służbowy telefon Cisco IP Phone 7925G, pecha cd. nie udało się go odnaleźć...moje ubezpieczenie nie obejmuje takiego przypadku, więc postępowanie szkodowe i najprawdopodobniej będę musiał odkupić aparat...i do sedna ten "szczur" tzn. aparat kosztuje fortunę, a używek nie ma... może eBay.de, lub eBay.us, ale to też nie takie najprostsze...może ktoś ma jakimś cudem dostęp do takich telefonów, najlepiej używek, no i dobrej cenie...pewnie zgodziliby się możnowładcy na "podmienienie" jakąś używką...nowe zakupy foto poszły w piz...
p.s. forum-ostatnia deska ratunku...
http://www.ebay.co.uk/itm/CP-7925G-E-K9-Cisco-Unified-Wireless-IP-Phone-7925G-/280771019431?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item415f41c2a7
Taniej niestety nie udało mi się znaleźć. Przynajmniej w Europie
RobertMiernik
23-02-2012, 11:46
Na ebayu poszukaj jest całkiem sporo ofert w rozsądnych cenach:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=7925G&_sacat=See-All-Categories
Edit: tak to jest nie odświeżać przed postowaniem ;P Strus był pierwszy.
Uzywany to najmniej $200 ale to i tak bedzie bardzo dobra okazji i nie latwo spotkac.
W tej chwili jest ten: http://www.ebay.com/itm/Cisco-7925g-voip-phone-Great-Condition-flawless-/230748351162?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b9ac6aba#ht_500wt_1203 ale jeszcze ponad 30 godzin do konca aukcji i juz jest ponad $200.
te oferty widziałem...ale wielkie dzięki za zainteresowanie!może jeszcze ktoś wpadnie na jakiś pomysł...
A co to za telefon i co potrafi?
A co to za telefon i co potrafi?
To telefon IP tyle ze bez kabla a z WiFi. Praktycznie kazde wieksze biuro w tych czasach dziala na telefonach po IP dlatego ze latwiej szybciej i przyjemniej sie to instaluje :) A Cisco w tym temacie jest chyba niekwestionowanym liderem i niestety co z tym wiaze, ceny ich telefonow sa lekko kosmiczne :)
RobertMiernik
23-02-2012, 23:37
Ceny wszystkiego co ma napis Cisco są 'lekko kosmiczne'...
To prawda, ale czesto warte jest swojej ceny.
niby tak...ale i tak kasy szkoda...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.