PDA

Zobacz pełną wersję : Cisco IP Phone 7925G pomocy...!



Pienia
23-02-2012, 10:24
Witam! jak pech, to pech...utopiłem służbowy telefon Cisco IP Phone 7925G, pecha cd. nie udało się go odnaleźć...moje ubezpieczenie nie obejmuje takiego przypadku, więc postępowanie szkodowe i najprawdopodobniej będę musiał odkupić aparat...i do sedna ten "szczur" tzn. aparat kosztuje fortunę, a używek nie ma... może eBay.de, lub eBay.us, ale to też nie takie najprostsze...może ktoś ma jakimś cudem dostęp do takich telefonów, najlepiej używek, no i dobrej cenie...pewnie zgodziliby się możnowładcy na "podmienienie" jakąś używką...nowe zakupy foto poszły w piz...

p.s. forum-ostatnia deska ratunku...

Strus
23-02-2012, 10:59
http://www.ebay.co.uk/itm/CP-7925G-E-K9-Cisco-Unified-Wireless-IP-Phone-7925G-/280771019431?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item415f41c2a7

Taniej niestety nie udało mi się znaleźć. Przynajmniej w Europie

RobertMiernik
23-02-2012, 11:46
Na ebayu poszukaj jest całkiem sporo ofert w rozsądnych cenach:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=7925G&_sacat=See-All-Categories

Edit: tak to jest nie odświeżać przed postowaniem ;P Strus był pierwszy.

Yanluk
23-02-2012, 13:25
Uzywany to najmniej $200 ale to i tak bedzie bardzo dobra okazji i nie latwo spotkac.
W tej chwili jest ten: http://www.ebay.com/itm/Cisco-7925g-voip-phone-Great-Condition-flawless-/230748351162?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b9ac6aba#ht_500wt_1203 ale jeszcze ponad 30 godzin do konca aukcji i juz jest ponad $200.

Pienia
23-02-2012, 20:00
te oferty widziałem...ale wielkie dzięki za zainteresowanie!może jeszcze ktoś wpadnie na jakiś pomysł...

docxxx
23-02-2012, 22:42
A co to za telefon i co potrafi?

Yanluk
23-02-2012, 23:30
A co to za telefon i co potrafi?

To telefon IP tyle ze bez kabla a z WiFi. Praktycznie kazde wieksze biuro w tych czasach dziala na telefonach po IP dlatego ze latwiej szybciej i przyjemniej sie to instaluje :) A Cisco w tym temacie jest chyba niekwestionowanym liderem i niestety co z tym wiaze, ceny ich telefonow sa lekko kosmiczne :)

RobertMiernik
23-02-2012, 23:37
Ceny wszystkiego co ma napis Cisco są 'lekko kosmiczne'...

Yanluk
23-02-2012, 23:42
To prawda, ale czesto warte jest swojej ceny.

Pienia
24-02-2012, 01:02
niby tak...ale i tak kasy szkoda...