PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie ustawienia lampy SB-800...



woytek6
15-06-2005, 02:03
Witam i chciałbym prosić o porade, mianowicie w sobote robie fotki na weselu a od niedawna jestem właścicielem SB-800, i w związku z tym nie do końca wiem jakie najkorzystniej parametry ustawić i czy korzysztać z jakichś dodatków a jeśli tak to w jakich sytuacjiach - poradzicie!

Dzięki z góry za podpowiedzi!

szymony
15-06-2005, 06:54
Hardcorowiec z Ciebie :wink:
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=4147
Wystarczy zastosować sie do tego w praktyce i powino być OK.

peem12
04-06-2008, 17:30
Witam! Mógłbym prosić o poniewienie linka? Nie znaleziono niestety..

pzdr!

szymony
05-06-2008, 01:30
Witam! Mógłbym prosić o poniewienie linka? Nie znaleziono niestety..

pzdr!
O matko, szukasz linka z 2005r, a obok masz naście wątków o identycznej tematyce. ślub, proszę o rady, ciemny kościół, lampa w kościele itp. itd. etc. etc.
Jest jeszcze to: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=41271
Ale komu by się chciało szukać.