Zobacz pełną wersję : technika oswietleniowa i kolorystyka
tak sie zastanawiam jak zostalo oswietlone to zdjecie? duza octa?
i kolorystyka, wyglada na obrobione ale naturalnie, zimno (niebiesko w cieniach?)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.classicrhymes.com/wp-content/gallery/jeru/j_00044_classic_rhymes.jpg)
po ostrosci cienia to stawiałbym raczej na goła lampę - chociaż.....
może i nie
ale nie był to duży dyfuzor według mnie
5600 -reszta i tak postproces co widać i czuć ;)
Jedna lampa nad modelem, chyba dość bezpośrednio nad nim. A reszta to obróbka, swoją drogą niespecjalna.
Co do modyfikatora - za fafniakiem - nic dużego, bo cienie za ostre.
specjalna czy nie - jaka?
obrobka czy wg CIebie nie specjalna czy extra, bez znaczenia. pytanie bylo jaka to obrobka :)
Dżizas... ale o co konkretnie pytasz??
krzychun
22-02-2012, 14:17
Chyba o to jak zdjęcie było obrobione;)
Kartofelinder
22-02-2012, 14:28
Ta lampa nie była bardzo nad nim. Inaczej cień od nosa by sięgał ust. Raczej lekko z góry.
Chyba o to jak zdjęcie było obrobione;)
Ale może potrafi określić o jaki konkretnie efekt mu chodzi... ?
tak jak w temacie - o kolorystyke. :)
To mamy się domyślać jak oryginalne zdjęcie wyglądało ?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.