PDA

Zobacz pełną wersję : Przypomnijcie sklerotykowi :)



Fortaigne
21-02-2012, 14:07
Hej,
Nie mogę znaleźć wątku w którym wrzucaliście swoje autoportrety w akcji z różnych plenerów ( jeden kolega przebrany w plamiak czaił się na zwierzynę :) ). Istnieje jeszcze ten wątek czy poszedł do kasacji ? Nie pamiętam tytułu wątku to i przglądarka wypluwa tysiące rzeczy po wpisaniu autoportret :). Jesli ktos pamięta proszę o link.

Dzięki.

Art Erie
21-02-2012, 14:09
O to chodzi? http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=93284

Fortaigne
21-02-2012, 14:44
O to chodzi? http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=93284

Taaak :) śliczne dzieki, nie pamiętałem słów kluczowych i wyszukiwarka wyrzucala mi śmieci :)

dzieki.