Fortaigne
21-02-2012, 14:07
Hej,
Nie mogę znaleźć wątku w którym wrzucaliście swoje autoportrety w akcji z różnych plenerów ( jeden kolega przebrany w plamiak czaił się na zwierzynę :) ). Istnieje jeszcze ten wątek czy poszedł do kasacji ? Nie pamiętam tytułu wątku to i przglądarka wypluwa tysiące rzeczy po wpisaniu autoportret :). Jesli ktos pamięta proszę o link.
Dzięki.
Nie mogę znaleźć wątku w którym wrzucaliście swoje autoportrety w akcji z różnych plenerów ( jeden kolega przebrany w plamiak czaił się na zwierzynę :) ). Istnieje jeszcze ten wątek czy poszedł do kasacji ? Nie pamiętam tytułu wątku to i przglądarka wypluwa tysiące rzeczy po wpisaniu autoportret :). Jesli ktos pamięta proszę o link.
Dzięki.