Zobacz pełną wersję : takie zdjęcie
jak to zrobić?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/15/sparklerfireworklightpa.jpg/)
Valdek_Tychy
21-02-2012, 12:31
Statyw,długi czas naświetlenia i podejrzewam,że ze dwie osoby biegające wkoło ze sztucznymi ogniami.Metoda prób i błędów i w końcu osiągniesz taki efekt
dzięki Valdku!
znalazłem tutorial:http://www.youtube.com/watch?v=ISV6G8wc7vI
zastanawia mnie 1 rzecz:
1) zdjęcie na którym jest samochód. nie bał się, że lakier ucierpi? :P
pavel_9 a Ty bawiąc się zimnymi ogniami boisz się że poparzysz rękę? -bo ja nie ;)
nie boję się zabawy zimnymi ogniami, nie mniej bałbym się, że jakaś iskra poleci na lakier i będzie mi smutno :(
przem426
21-02-2012, 15:28
nie boję się zabawy zimnymi ogniami, nie mniej bałbym się, że jakaś iskra poleci na lakier i będzie mi smutno :(
z autopsji - lakier na kontakt z iskrą z sztucznych ogni nie reaguje. można sobie auto "obrysować"
zamiast zimnych ogni (temperatura spalania koło 1500 stopni) można użyć waty stalowej 00 lub 0000. najprościej "rozpala" się to baterią 9V
Michał Jędrak
24-02-2012, 01:28
Tyle, że płonąca wata stalowa tak się klei, że można puścić siebie z dymem. Jak kapnie na lakier to będzie też kiepsko
ano :) ale fajnie wygląda http://www.youtube.com/watch?v=gKSAcO3yPdU
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.