PDA

Zobacz pełną wersję : takie zdjęcie



pavel_9
21-02-2012, 12:16
jak to zrobić?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/15/sparklerfireworklightpa.jpg/)

Valdek_Tychy
21-02-2012, 12:31
Statyw,długi czas naświetlenia i podejrzewam,że ze dwie osoby biegające wkoło ze sztucznymi ogniami.Metoda prób i błędów i w końcu osiągniesz taki efekt

pavel_9
21-02-2012, 12:38
dzięki Valdku!

znalazłem tutorial:http://www.youtube.com/watch?v=ISV6G8wc7vI

zastanawia mnie 1 rzecz:


1) zdjęcie na którym jest samochód. nie bał się, że lakier ucierpi? :P

erbe
21-02-2012, 13:27
pavel_9 a Ty bawiąc się zimnymi ogniami boisz się że poparzysz rękę? -bo ja nie ;)

pavel_9
21-02-2012, 14:18
nie boję się zabawy zimnymi ogniami, nie mniej bałbym się, że jakaś iskra poleci na lakier i będzie mi smutno :(

przem426
21-02-2012, 15:28
nie boję się zabawy zimnymi ogniami, nie mniej bałbym się, że jakaś iskra poleci na lakier i będzie mi smutno :(

z autopsji - lakier na kontakt z iskrą z sztucznych ogni nie reaguje. można sobie auto "obrysować"

woogen
23-02-2012, 02:40
zamiast zimnych ogni (temperatura spalania koło 1500 stopni) można użyć waty stalowej 00 lub 0000. najprościej "rozpala" się to baterią 9V

Michał Jędrak
24-02-2012, 01:28
Tyle, że płonąca wata stalowa tak się klei, że można puścić siebie z dymem. Jak kapnie na lakier to będzie też kiepsko

woogen
24-02-2012, 06:51
ano :) ale fajnie wygląda http://www.youtube.com/watch?v=gKSAcO3yPdU