PDA

Zobacz pełną wersję : Mlody, zdolny i... mądry



malyandrzejek
20-02-2012, 15:12
Nie wiem czy było.

Piętnastoletni fotograf przyrody nagrodzony przez BBC (http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,11174009,Pietnastoletni_fotograf_przyrody_ nagrodzony_przez.html)

Tylko pogratulować młodzieży!

"Dobry sprzęt się przydaje, ale najważniejsza jest pasja i zawziętość - uważa. - Bez tego to byłoby tylko gadżeciarstwo." :-)

zdyboo
20-02-2012, 15:25
"Dobry sprzęt się przydaje, ale najważniejsza jest pasja i zawziętość - uważa. - Bez tego to byłoby tylko gadżeciarstwo." :-)

U nas na forum kariery by nie zrobił.

Mi1980
20-02-2012, 15:28
U nas na forum kariery by nie zrobił.

Piszą przecież, że ma Canona 40d :)

grudzinsky
20-02-2012, 22:41
U nas na forum kariery by nie zrobił.

na tym forum to chyba jeszcze nikt kariery nie zrobil ;)

mycza
20-02-2012, 23:07
Na Birdwatching.pl można podziwiać jego prace, a jest na co popatrzeć:)

bogdi64
20-02-2012, 23:17
U nas na forum kariery by nie zrobił.

tak - bo jeszcze rodzice nie kupili mu PS i na szczęście jeszcze nie nauczono jego jak wstawiać znak wodny na każdej fotce - GRATULACJE dla młodego chłopaka