malyandrzejek
20-02-2012, 15:12
Nie wiem czy było.
Piętnastoletni fotograf przyrody nagrodzony przez BBC (http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,11174009,Pietnastoletni_fotograf_przyrody_ nagrodzony_przez.html)
Tylko pogratulować młodzieży!
"Dobry sprzęt się przydaje, ale najważniejsza jest pasja i zawziętość - uważa. - Bez tego to byłoby tylko gadżeciarstwo." :-)
Piętnastoletni fotograf przyrody nagrodzony przez BBC (http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,11174009,Pietnastoletni_fotograf_przyrody_ nagrodzony_przez.html)
Tylko pogratulować młodzieży!
"Dobry sprzęt się przydaje, ale najważniejsza jest pasja i zawziętość - uważa. - Bez tego to byłoby tylko gadżeciarstwo." :-)