ADAS
18-02-2012, 21:32
Czyli wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw.
Czy może ktoś dotykał tego tematu?
Interesuje mnie, jak ciężko otrzymać dotację i czy dużo biurokracji.
Ogólne zasady znam lecz chciałbym wiedzieć czy może ktoś przeszedł drogę organoleptycznie.
Czy może ktoś dotykał tego tematu?
Interesuje mnie, jak ciężko otrzymać dotację i czy dużo biurokracji.
Ogólne zasady znam lecz chciałbym wiedzieć czy może ktoś przeszedł drogę organoleptycznie.