PDA

Zobacz pełną wersję : 1.2



ADAS
18-02-2012, 21:32
Czyli wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw.
Czy może ktoś dotykał tego tematu?
Interesuje mnie, jak ciężko otrzymać dotację i czy dużo biurokracji.
Ogólne zasady znam lecz chciałbym wiedzieć czy może ktoś przeszedł drogę organoleptycznie.

ADAS
20-02-2012, 17:47
Nikt nie przebył tej drogi czy się dzielić nie chcecie?

foto4deg
20-02-2012, 19:52
Nikt nie przebył tej drogi czy się dzielić nie chcecie?

Obstawiam niestety to drugie, sam bym się z chęcią dowiedział co nie co, bo dla mnie to trochę czarna magia.