Zobacz pełną wersję : Nikon D300s + Fotorapid CM
D_Z_I_A_D_E_K
18-02-2012, 10:27
http://moto.onet.pl/1656830,1,czy-mozna-uniknac-placenia-mandatu,artykul.html?node=8
Mam nadzieję, że nie daliście sobie wmówić, że to aparat Nikon D300s robi pomiar prędkości?
A jeśli robi zdjęcia wystawiony na temperaturę -30 to tylko świadczy o tym, że to dobry sprzęt.
Mam nadzieję, że nie daliście sobie wmówić, że to aparat Nikon D300s robi pomiar prędkości?
A jeśli robi zdjęcia wystawiony na temperaturę -30 to tylko świadczy o tym, że to dobry sprzęt.
Miałem osobiście okazję "majstrować" przy takim fotoradarze. Mogę tylko potwierdzić że zainstalowany tam był rzeczywiście D300s i w tamtym przypadku, z obiektywem 24-120 3,5-5,6 VR.
Miałem osobiście okazję "majstrować" przy takim fotoradarze. Mogę tylko potwierdzić że zainstalowany tam był rzeczywiście D300s i w tamtym przypadku, z obiektywem 24-120 3,5-5,6 VR.
Hmmm ostatnio wspominałeś coś o przesiadce na D300s z rozbitego D90:)
Widzę, że w ciekawym miejscu go znalazłeś :)
Swoją drogą tylu jest chętnych na tą puchę, a one prawie na ulicy leżą :)
Hmmm ostatnio wspominałeś coś o przesiadce na D300s z rozbitego D90:)
Widzę, że w ciekawym miejscu go znalazłeś :)
Swoją drogą tylu jest chętnych na tą puchę, a one prawie na ulicy leżą :)
Ten akurat zajechany prawdopodobnie jest należy(ał) do gminy która była w czołówce pozyskanych środków z fotoradarów. Żeby nie było, nie moja to była zasługa.
O znalazłem tam grzebałem :smile: http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/f/rychnowy.htm
Bezcenna była mina kierowców na mój widok przy radarze, na szczęście miałem ochronę (Straż miejska):mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.