PDA

Zobacz pełną wersję : Złodzieje ukradli vana Nikon NPS w Irlandii



Bartek_902
17-02-2012, 15:20
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=14424&zlodzieje-ukradli-vana-nikon-nps-w-irlandii niezły numer :) ciekawe czy wpadną , jeśli nie to sprzęt pewnie trafi w ręce fotografów paserów w dobrej cenie :) no chyba że tamta policja działa trochę lepiej od naszej :)

R
17-02-2012, 15:21
http://www.youtube.com/watch?v=inY1TL3U57I

wiesz ile razy juz to bylo...

NBA
17-02-2012, 15:33
To wyspa... Daleko nie uciekną... Może ich RIRA namierzy... i klops :)

sea21
17-02-2012, 15:50
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=201874