Zobacz pełną wersję : Złodzieje ukradli vana Nikon NPS w Irlandii
Bartek_902
17-02-2012, 15:20
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=14424&zlodzieje-ukradli-vana-nikon-nps-w-irlandii niezły numer :) ciekawe czy wpadną , jeśli nie to sprzęt pewnie trafi w ręce fotografów paserów w dobrej cenie :) no chyba że tamta policja działa trochę lepiej od naszej :)
http://www.youtube.com/watch?v=inY1TL3U57I
wiesz ile razy juz to bylo...
To wyspa... Daleko nie uciekną... Może ich RIRA namierzy... i klops :)
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=201874
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.