PDA

Zobacz pełną wersję : J C VanDame 2012



krzysztof jot
15-02-2012, 23:12
Taka ciekawostka :) - bo zmiana wizerunku jest mocna...do filmu "Welcome to the Jungle"


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/vandammenews02-1.jpeg
źródło (http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28512/vandamme-news-02.jpeg)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/0214jeanclaudesplash1-1.jpg
źródło (http://ll-media.tmz.com/2012/02/14/0214-jean-claude-splash-1.jpg)

Rafał_Sz
15-02-2012, 23:43
Wąs i pekaesy ten tego. :) Ale ogólnie się trzyma.

shaolin
15-02-2012, 23:46
Raczej Van Damme ;) Biorac pod uwage ile dragow, alko i innego szitu przez niego przelecialo to jest w swietnej formie. A was i pksy jeszcze nikomu nie zaszkodzily :mrgreen:

krzysztofz24
15-02-2012, 23:48
Oj tam:-). Jak to kolega wyzej wspomnial, wasy I pekasy gicior. Widze ze czolo sie troche do gory przesunelo;-).
Eee, myslalem ze Van Damme sie zapuscil jak Steven Segal:-). Ale ogolnie to Jean-Cloude sie dobrze trzyma.

Calme
16-02-2012, 20:32
Przypomina mi tu takiego eks operatora SAS trochę w tej stylizacji ;) Dobrze się trzyma chłopisko i dobrze, że wyszedł na prostą.

pil74
16-02-2012, 20:56
Za.....biste pekaesy. :)
Generalnie trzyma się ok, szczególnie patrząc na Jego przebieg :)

Locter
16-02-2012, 23:08
Życze wszystkim takiej formy w wieku ponad 50 lat, a jeśli ktos chce sie "pośmiać" z Van Damma polecam film JCVD z 2008 r. ;)