sniper88
15-02-2012, 22:13
..oraz wszystkich ludzi dobrej woli:)
Razem z kolegą zgłosiliśmy wyprawę do Memoriału Piotra Morawskiego, którego wygraną jest realizacja zamierzonego wyjazdu, a w głównej mierze decydują Wasze głosy:)
Mamy marzenie popłynąć kajakiem tam, gdzie duńskim wielorybnikom było za zimno; wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Spitsbergenu aż do opuszczonych osad przy Magdalenafjorden, a potem trochę dalej, do 80°N:)
Tutaj link do strony gdzie możecie przeczytać dokładniejszy opis naszego wyjazdu i oddać głos:
http://www.alpinus-miejodwage.pl/475
A teraz, do dzieła:D Za każdy jeden głos będziemy stokrotnie wdzięczni!
Maciek
PS. Niniejszy post został umieszczony za przyzwoleniem Administracji, której serdecznie dziękuję:)
PS2. Oczywiście zapewniam pełną fotorelację z wyprawy na forum;)
Razem z kolegą zgłosiliśmy wyprawę do Memoriału Piotra Morawskiego, którego wygraną jest realizacja zamierzonego wyjazdu, a w głównej mierze decydują Wasze głosy:)
Mamy marzenie popłynąć kajakiem tam, gdzie duńskim wielorybnikom było za zimno; wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Spitsbergenu aż do opuszczonych osad przy Magdalenafjorden, a potem trochę dalej, do 80°N:)
Tutaj link do strony gdzie możecie przeczytać dokładniejszy opis naszego wyjazdu i oddać głos:
http://www.alpinus-miejodwage.pl/475
A teraz, do dzieła:D Za każdy jeden głos będziemy stokrotnie wdzięczni!
Maciek
PS. Niniejszy post został umieszczony za przyzwoleniem Administracji, której serdecznie dziękuję:)
PS2. Oczywiście zapewniam pełną fotorelację z wyprawy na forum;)