PDA

Zobacz pełną wersję : Północny Svalbard kajakiem - potrzebna pomoc Nikoniarzy!



sniper88
15-02-2012, 22:13
..oraz wszystkich ludzi dobrej woli:)

Razem z kolegą zgłosiliśmy wyprawę do Memoriału Piotra Morawskiego, którego wygraną jest realizacja zamierzonego wyjazdu, a w głównej mierze decydują Wasze głosy:)

Mamy marzenie popłynąć kajakiem tam, gdzie duńskim wielorybnikom było za zimno; wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża Spitsbergenu aż do opuszczonych osad przy Magdalenafjorden, a potem trochę dalej, do 80°N:)
Tutaj link do strony gdzie możecie przeczytać dokładniejszy opis naszego wyjazdu i oddać głos:
http://www.alpinus-miejodwage.pl/475

A teraz, do dzieła:D Za każdy jeden głos będziemy stokrotnie wdzięczni!

Maciek

PS. Niniejszy post został umieszczony za przyzwoleniem Administracji, której serdecznie dziękuję:)
PS2. Oczywiście zapewniam pełną fotorelację z wyprawy na forum;)

Art Erie
15-02-2012, 22:17
Macie mój głos. Powodzenia :)

foto4deg
15-02-2012, 22:24
Mimo, że jesteście z "wrogiego" ;-) obozu, to mój głos też macie.

Zen
15-02-2012, 22:34
Poszło. Trzymam kciuki i spełnienia marzeń.

RobertMiernik
15-02-2012, 23:10
Zdecydowanie klik!
Powodzenia!

krzysztofz24
15-02-2012, 23:19
Super sprawa:-). Macie moj oddany glos.

ebstein
16-02-2012, 13:34
Poszło. Powodzenia.

fotone
16-02-2012, 14:28
i mój głos tez macie!! Czekam na fotorelację :)

sniper88
16-02-2012, 21:53
Wielkie (WIELKIE!!!) dziękuję za wsparcie:)

Dla tych, którzy wahają się nad poświęceniem 30 sekund na oddanie głosu mam 2 zdjęcia z naszej planowanej trasy - tutaj (http://www.panoramio.com/photo/25910985) i tutaj (http://www.panoramio.com/photo/13421112):)

faroni
19-02-2012, 22:12
Zagłosowałem i już zaczynam zazdrościć.
Czekam na zdjęcia z wyprawy.

Pozdrawiam

JaroPienza
19-02-2012, 22:27
Udało mi się tylko dwa oddać głosy. Trzymam kciuki

Orkaniusz
20-02-2012, 09:48
Poszło... uwielbiam Skandynawię... :-)

Paablitos
20-02-2012, 10:01
Moj glos tez poszedl:).

hubik
20-02-2012, 12:48
Pozostaje tylko życzyć bezpiecznej podróży i czekać na relację. :-)

KSIĘŻAK
20-02-2012, 14:24
Glos oddany

Greg77
20-02-2012, 14:53
Masz u moj glos, ale zdjecia musisz pokazac zaraz po powrocie:D

GeparD
20-02-2012, 15:29
i moj glos rowniez macie :)

sniper88
23-02-2012, 16:43
Nie było mnie kilka dni na forum, a tu taki odzew:D Jesteście fantastyczni!

kalem
23-02-2012, 16:49
Macie głos ze stajni sony!! hahaha!! :D:D:D spełnienia marzeń!! ;D

TMB
23-02-2012, 20:36
Masz Mój i Mojej Lubej głos :) Powodzenia !!

pablos524
24-02-2012, 00:26
Mój skromny głost też padł! powodzenia :-)
Ps. czekam na zdjęcia ;-)

iroyork
24-02-2012, 00:50
Glos oddany, zycze powodzenia i czekam na relacje :)

sniper88
29-02-2012, 15:52
Dzisiaj już ostatni dzień głosowania! Tych którzy jeszcze tego nie zrobili serdecznie zachęcam:D A Tym którzy już głosowali ponownie dziękuję:)

Murphy
29-02-2012, 20:09
Ja też. Trzymam kciuki za powodzenie.

m3
29-02-2012, 20:41
To i ja zagłosuję ;) Powodzenia.

Kundzior
29-02-2012, 21:32
Wrócę z pracy do domu tez potwierdzę linka, z pracy nie mam dostępu do tej poczty :)) Rzecz jasna oczekuję dobrej fotorelacji, wraz z opisami.

login_87
29-02-2012, 23:27
Odemnie tez poszlo.