PDA

Zobacz pełną wersję : Pół miliona PLN w sprzęcie Nikona zostało skradzione



acidjazz
15-02-2012, 21:08
Link do informacji z podanymi numerami seryjnymi:

http://nikonrumors.com/2012/02/15/nikon-nps-roadshow-gear-stolen-worth-100k-including-d4-d800.aspx/

nowart
15-02-2012, 21:11
Amatorszczyzna. Nasi jak się wezmą za sprzęt Nikona to od razu znika cały transport za 10 razy więcej :lol:

Greg77
15-02-2012, 21:12
A po tym masz watki jak ten u nas w Cafe:D

krzysztof jot
15-02-2012, 21:13
Link do informacji z podanymi numerami seryjnymi:

http://nikonrumors.com/2012/02/15/nikon-nps-roadshow-gear-stolen-worth-100k-including-d4-d800.aspx/

w Dublinie - to Polacy... Bogu :) albo canoniarze
no i nareszcie będą solidne sample z nowych puszek... tylko trudno będzie tą szklarnie w podpisie umieścić :)

Greg77
15-02-2012, 21:14
Dobra wydalo sie.....to ja z Hoobiem:D:lol:
Znajac Irlandczykow, to pewnie poszli na lunch i zostawili auto otwarte......
Ostatnio robilem zdjecia nad oceanem surferom w towarzystwie jednego fotografa irlandczyka, ja tu napalony na warunki a ten mi mowi, ze dochodzi pierwsza i on jedzie na lunch.....:D:D:D

Boryszuk
15-02-2012, 21:15
w Dublinie - to Polacy... Bogu.

Bo wszyscy Polacy w UK i IE to zlodzieje i nieudacznicy.

kolumb
15-02-2012, 21:30
Ja, ja - a cała uczciwa ,,inteligęęęcja,,wyjechała do Israela.

FHR
15-02-2012, 23:14
http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2723851&postcount=1501 ;)

pil74
15-02-2012, 23:15
No to za miesiąc na portalach aukcyjnych będzie można je wyrwać w promocyjnej cenie.:) A po dwóch kolejny wątek w cafe tylko ze zmieniona nazwą sprzedawcy :)

grzehuu
16-02-2012, 00:27
O M G
to się ktoś obłowił

puszki jak puszki - ale jakie szkiełka różnorakie (niektóre ładne cacka ;)...:]

swoja drogą ciekawe jak zajumali takie cacuszka ;P
co to nikt tego nie pilnował, czy na brutala z bronią w ręku...P

velaskez
16-02-2012, 00:58
O M G
to się ktoś obłowił

puszki jak puszki - ale jakie szkiełka różnorakie (niektóre ładne cacka ;)...:]

swoja drogą ciekawe jak zajumali takie cacuszka ;P
co to nikt tego nie pilnował, czy na brutala z bronią w ręku...P

Przecież napisane, że ukradziono furgonetkę w której akurat były te rzeczy. Ktoś wsiadł i po prostu odjechał.

pil74
16-02-2012, 09:03
Przecież napisane, że ukradziono furgonetkę w której akurat były te rzeczy. Ktoś wsiadł i po prostu odjechał.
Pewno złodziejowi zależało na fajnym furgonie, a zawartość dostał gratis :)

coach_lodz
16-02-2012, 09:55
ale jak mają numery seryjne to to gdzieś wypłynie i to raczej prędzej, niż później...

Majek
16-02-2012, 10:52
Chyba, że ktoś na własne potrzeby sobie to przygarnął. Nie dostał dotacji z UE na otwarcie studia, to znalazł inną metodę. ;-)

Erie
16-02-2012, 11:01
Chyba, że ktoś na własne potrzeby sobie to przygarnął. Nie dostał dotacji z UE na otwarcie studia, to znalazł inną metodę. ;-)

no to ma fajne studio ;)

ropusz
16-02-2012, 12:26
Nawet na Nikona 1 się połasili ;) ... i to trzech wersjach kolorystycznych.

grzehuu
16-02-2012, 15:18
Przecież napisane, że ukradziono furgonetkę w której akurat były te rzeczy. Ktoś wsiadł i po prostu odjechał.


Pewno złodziejowi zależało na fajnym furgonie, a zawartość dostał gratis :)

trzeba być idiotą, żeby nie pilnować takiej ciężarówki...;]

Majek
16-02-2012, 15:45
Nawet na Nikona 1 się połasili ;) ... i to trzech wersjach kolorystycznych.Khehe... :-) A myślisz, że oni wybrzydzali specjalnie w trakcie przejmowania? Dopiero później, jak rozładowywali towar to było: "O kuuurde, Nikon 1... I to jeszcze różowy..." :mrgreen:

Erie
16-02-2012, 17:42
Khehe... :-) A myślisz, że oni wybrzydzali specjalnie w trakcie przejmowania? Dopiero później, jak rozładowywali towar to było: "O kuuurde, Nikon 1... I to jeszcze różowy..." :mrgreen:

a potem jeden do drugiego złodzieja "fajny, będzie dla mojego chłopaka w Holandii" :)


trzeba być idiotą, żeby nie pilnować takiej ciężarówki...;]

ewentualnie było z nią tak jak z tą, co to trafiła do Rossiego

Gomad
18-02-2012, 14:04
swoja droga,ciekawa ta ciężarówa :D
http://www.petapixel.com/2012/02/16/thieves-steal-over-150000-in-camera-gear-from-nikon-in-van-heist/

ku6i
18-02-2012, 15:50
No nie bardzo...

Image credit: Typical armoured car by lutzjw
Poza tym warto popatrzeć jak kiepsko jest wpasowane logo.

kazwita
18-02-2012, 21:38
Poza tym warto popatrzeć jak kiepsko jest wpasowane logo.

Właśnie! Było zakleić logo czarną taśmą klejącą, porysować błotniki i powyginać felgi. Można było użyć trochę błota oraz farby w kolorze rdzy i nikt tej furgonetki by nie ruszył. ;)

hellbike
19-02-2012, 00:29
ci zlodzieje pewnie po prostu chcieli nowego d7000, ktorego nie da sie teraz nigdzie kupic.