Zobacz pełną wersję : Ligtroom + dodanie "presetow"
Serwus,
mam LR i za cholerę nie wiem jak dodać presety które można ściągnąć z netu za free.. btw nie ważne czy za free czy nie.. grunt aby je dodać do LR.
Czy mogę prosić o poradę importu do LR.
Wrzuć do tego katalogu:
W W7: C:\Users\user_name\AppData\Roaming\Adobe\Lightroom \Develop Presets
W XP: C:\Documents and Settings\user_name\Dane aplikacji\Adobe\Lightroom\Develop Presets
Hej, dzięki ale ja mam same LR zainstalowanego ,a Ty chyba podałaś ścieżki jak był miał jeszcze PSa zainstalowanego...w samym LR tego nie ma.. chyba, żę się mylę
A służę. Cały ogromniasty wątek o presetach co, jak, gdzie. Tylko czytać i korzystać.
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=108207
Aby dodać presety zapisujesz je gdziekolwiek na kompie uruchamiasz LR i po kolei:
prawym na folder presetów i tworzysz nowy folder o nazwie dowolnej
prawym na właśnie stworzony folder i " Import ", znajdujesz katalog który prędzej stworzyłeś wchodzisz do niego CTRL+A i import, LR sam je sobie zainstaluje
voila, cała technologia :)
ojej :))))) dzięęękuję!!:)
Mavcio wiesz co ja tego Twojego nie złapałem :) chyba :)
Kurde, pokaże Ci to w obrazkach bo nie wiem jak to wyjaśnić :)
Klikasz najpierw nowy folder, tworzysz folder o dowolnej nazwie, następnie jak go utworzysz to klikasz go prawym i dajesz " Import " otworzy się nowe okienko w którym wyszukujesz folder gdzie zapisałeś sobie presety, zaznaczasz je wszystkie i klikasz import, lightroom sam je sobie wrzuci wtedy.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/Beztytuu-1.png
źródło (http://i292.photobucket.com/albums/mm18/Mavercio/Beztytuu.png)
Mam nadzieję że teraz rozumiesz moje myśli :)
no i własnie nie mam tych "ustawienie predefiniowane" mam je chyba przeniesione z boku ale tam ie moge dodac folderu...
JEstem juz w domu - mam - sooryy za to zamieszanie! :)
Ciesze się że mogłem pomóc :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.