Zobacz pełną wersję : Grupa nikonowców z Białegostoku?
Może byśmy założyli grupę wschodnią - Białostocką użytkowników nikona? Ja jestem na razie po prostu low end user Nikon camera ale chciałbym się czasami spotkać z kimś, kto ma ta samą pasję i jest w pobliżu.... Poza tym wiem, że w Białymstoku i okolicach nie brakuje ani dobrych fotografów, ani dobrych obiektów do fotografowania ;) ..... Więc?
robin102
09-02-2012, 21:06
Jet grupa POLAR ludzi z Białegostoka, luknij do grup regionalnych
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=148
dziewczyny mamy najładniejsze w Polsce więc jest na czym obiektyw zawiesić :)
misiobudrysio
09-02-2012, 21:08
grupa polar istnieje juz pare lat ale tylko formalnie bo nikomu sie nie chce d.. ruszac
bylo na poczatku pare spotkan i na tym koniec leniwy jest nasz region
chcesz to sie zapisz sam zobaczysz
dziewczyny mamy najładniejsze w Polsce więc jest na czym obiektyw zawiesić :)
No co Ty gadasz :) :P
Przeniosły się wszystkie wrocławianki ?
Szukałem grup z Białego i na mapie nie było żadnej. Jak jest, to sorry..... ślepy jestem ;)
misiobudrysio
09-02-2012, 21:40
..... ślepy jestem ;)
to teraz bedziesz rozczarowany
pozdrawiam
robin102
10-02-2012, 23:39
No co Ty gadasz :) :P
Przeniosły się wszystkie wrocławianki ?
Tiaaaa, a skąd jest misssa Rozalia Mancewicz ? U nas wszystkie takie, albo prawie :)
Świeże powietrze, mleko prosto od krowy, zdrowa wódka robią swoje :)
Podlasianki są najpiękniejsze :-P
Podlasianki są najpiękniejsze :-P
Nieprawda! Lubuszanki! :)
Nieprawda! Lubuszanki! :)
hmm... a co Wy tam wiecie... :D
Gorzów wiedzą ;) Robin ma rację, niestety dla Was, na szczęście dla nas ;)
Kundzior
16-02-2012, 10:51
Rozalia to najbrzydsza z tych co mamy :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.