PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe Sigmy.



meliszipak
09-02-2012, 19:01
http://www.sigma-dp.com/DP-Merrill/

Mnie się marzy ta matryca, w obudowie fuji x1 pro z uszczelnieniami i stabilizacją
i rzekomo najszybszym af z nowego OM-D
Do tego pomiar światła i potwierdzenie af z każdym manualem.
w cenie 5000zł.
Marzyć mi wolno :smile:

hellbike
09-02-2012, 19:07
i z mocowaniem nikona, tak zeby dalo sie w malym body.

pastwisko
09-02-2012, 19:37
Drażnią mnie te obiektywy skrajnie po lewej stronie..

meliszipak
09-02-2012, 20:59
Mnie też. Jakoś tak nienaturalnie to wygląda.

Fajnie, gdyby była chociaż okleina na tym body.
Można dokupić fajny retro pokrowiec i np. taki wizjer: (http://www.ebay.pl/itm/TEWE-MULTIFOCUS-VIEWFINDER-35mm-135mm-for-LEICA-NIKON-CANON-DIGITAL-NR-MINT-/130645825832?pt=UK_Photography_Viewfinders_Eyecups&hash=item1e6b191928)
(http://http://www.ebay.pl/itm/TEWE-Polyfocus-Viewfinder-ROBOT-Camera-Original-Case-/350486980738?pt=US_Viewfinders_Eyecups&hash=item519aa6e882)i całość nabierze smaku.

meliszipak
10-02-2012, 01:25
Szkoda, że nie można ustawiać przesłon na obiektywie a na tym kółku widzę czasy.
Uchylny monitor, dodatkowy grip montowany do otworu statywu, okleina, koniecznie okrągły wizjer, pokrowiec
skórzany, kwadratowa osłona na obiektyw....
Ciekawe, czy te obiektywy się wysuwają po włączeniu...

Szturmowiec
25-02-2012, 18:26
Jakoś nie mam zaufania do Sigmy. Ciężko mi uwierzyć, że miałby to być dobry aparat fotograficzny. Ich obiektywy do tej pory raczej mnie rozczarowywały, zwłaszcza 50 f1.4...

A.n.d.r.e.V
26-02-2012, 08:41
etam gadasz, miałem dp1s i jak na cyfrę była super,
foveon w porównaniu do matryc canona,sony etc etc jest lejsiejszy :razz: