kenderken
09-02-2012, 14:44
Witam,
Wczoraj zaczął wypadać mi przycisk spustu migawki. To znaczy wypada ten metalowy guziczek, postawka, która jest do niego przyczepiona wygląda na pękniętą. Razem z nim wypada sprężynka.
Mam w związku z tym pytanie - czy bezpieczne byłoby przyklejenie tego jakoś (zastanawiam się jak i czym, skoro nie widzę drugiego elementu, do którego mam kleić...), czy powinienem z tym coś innego zrobić.
Migrawka działa, jeśli wciskam tym przyciskiem spust (mimo luzu jak przytrzymam, to działa...) ;)
Czy ktoś miał z tym podobny problem? :)
Wczoraj zaczął wypadać mi przycisk spustu migawki. To znaczy wypada ten metalowy guziczek, postawka, która jest do niego przyczepiona wygląda na pękniętą. Razem z nim wypada sprężynka.
Mam w związku z tym pytanie - czy bezpieczne byłoby przyklejenie tego jakoś (zastanawiam się jak i czym, skoro nie widzę drugiego elementu, do którego mam kleić...), czy powinienem z tym coś innego zrobić.
Migrawka działa, jeśli wciskam tym przyciskiem spust (mimo luzu jak przytrzymam, to działa...) ;)
Czy ktoś miał z tym podobny problem? :)