PDA

Zobacz pełną wersję : Do osób z Wrocławia



StachersDTR
09-02-2012, 09:28
Wie ktoś może, czy we Wrocławiu znajduje się jakiś sklep z przebraniami karnawałowymi itp? Konkretnie potrzebuję trzy rzeczy: pastę/farbę do malowania ciała, perukę oraz jakieś gotowe przebrania dla kobiety.

ekonet
09-02-2012, 09:37
Kiedyś tu mieli wypożyczalnię, zadzwoń: http://www.mamaija.com.pl/kontakt

StachersDTR
09-02-2012, 09:46
Wypożyczalni we Wrocławiu jest w bród, to już mi powiedział wujek google:) Natomiast ja potrzebuję sklep, ale dzięki za pomoc;)

ekonet
09-02-2012, 09:48
Wypożyczalni we Wrocławiu jest w bród, to już mi powiedział wujek google:) Natomiast ja potrzebuję sklep, ale dzięki za pomoc;)
Zadzwonisz tam i może Ci podpowiedzą. Nie widzę teraz na ich stronie wypożyczalni, to może mają wyprzedaż. ;)

StachersDTR
09-02-2012, 09:56
Zadzwonisz tam i może Ci podpowiedzą. Nie widzę teraz na ich stronie wypożyczalni, to może mają wyprzedaż. ;)

racja:)

StachersDTR
09-02-2012, 13:20
znalazłem inny sklep:) Dla zainteresowanych Podwale 19