PDA

Zobacz pełną wersję : Moja nowa strona WWW - proszę o uwagi.



verus
08-02-2012, 15:34
Nadeszła ta wiekopomna chwila i pożegnałem się ze starą stroną. Nowa jest tuż po odpaleniu i nie możemy poradzić sobie z licznymi błędami. Proszę o rzucenie okiem i wyłapanie tego co was denerwuje, co można by zmienić, poprawić, ulepszyć czy pogorszyć :-)
Dziękuję :-)

www.marcinbala.com

pawulon
08-02-2012, 16:04
Fajny skrypt. Tez bym coś takiego sobie sprawił...

verus
08-02-2012, 16:05
Dzięki, ale nie o to mi chodzi :-)

pawulon
08-02-2012, 16:08
np przydałby sie preload następnego zdjecia co by wgrywało się szybciej :)

verus
08-02-2012, 16:09
+1 :-)

bastek
08-02-2012, 16:43
Widzę że skrypt bardzo podobny do mojego :) Ja bym spolszczył formularz kontaktowy i ustawił by blog otwierał się w nowym oknie i faktycznie wolno się zdjęcia ładują (mam ten sam problem).

verus
08-02-2012, 17:11
Zdjęcia trochę za ciężkie mi wyszły przy tej rozdzielczości, niektóre ponad 500kb...

bastek
08-02-2012, 17:18
Dla porównania Klik (http://www.sebastianmachnik.pl) niektóre zdjęcia z pleneru ważą sporo więcej niż 1MB.

Andy_O
08-02-2012, 17:30
Ładnie wygląda, dobra robota!
Ew troche może przeszkadzać przwijanie paska miniaturek - wolno to idzie (przynajmniej u mnie).
Ale ogólnie naprawdę porządne portfolio. Bez przegadania i zbędnych wodotrysków.

pilon
08-02-2012, 17:35
Mnie nie podoba się jedno, mianowicie uważam, że tekst menu i "logo" z imieniem i nazwiskiem powinny być wyrównane wzajemnie ze sobą, dolnie, względem podstawy znaków. Tutaj sprawia to nieco przypadkowe wrażenie - w takiej konfiguracji...

noka
08-02-2012, 21:30
1. nie ma możliwości przeglądania kategorii zdjęć w formie pokazu slajdów (albo ja nie potrafię tego włączyć) - trzeba więc za każdym razem kliknąć < >, a wówczas pojawia się podgląd zdjęć (jadące miniaturki) przysłaniający duży format zdjęcia. Oglądanie kolejnych pojedynczych zdjęć bez owych miniaturek, wymaga ciągłego wachlowania myszką, to męczy po pewnym czasie.
2. wg mnie zdjęcia w dużym rozmiarze lepiej by się oglądało, gdyby nie nachodziło na nie menu górne i gdyby dodany był footer strony (teraz dotyka dolnej krawędzi okna przeglądarki)

Poza tym bardzo fajnie się ogląda/przegląda. Zdjęcia - rewela!
Pozdr.

verus
09-02-2012, 14:41
Dziękuję bardzo i proszę o więcej :-)