PDA

Zobacz pełną wersję : forumowicz w BERLINIE poszukiwany...



conik
08-02-2012, 13:20
jesli jest ktos kto aktuanie przebywa w berlinie...bardzo prosze o kontakt

BorysR
08-02-2012, 23:17
jeszcze wczoraj bym ci pomogl. Wlasnie przed sekunda wrocilem.