PDA

Zobacz pełną wersję : Wyzwanie Eriego na śmierć gotowego



Erie
26-02-2007, 20:26
Niegodzien nawet spojrzeć na pojedynki poprzednich czempionów chciałbym jednakowoż i ja swój hart ducha pokazać. Z uwagi na znany fakt ciągłego mego marudzenia do "niesnasek" pewnych między mną i Odiego83 szacowną osobą dotyczących pewnych aspektów białogłowej stroju.

Zatem honorowo chcę, aby spory nasze bojem uwieńczon zostały, w którym rad będę polec z rąk mego przyjaciela na tym czarno-żółtym polu. Jeśli jednakowoż cudem uniknąć się uda ciosu mego przeciwnika oręża i Bóg da zwycięstwo duch mój mniej rad będzie, aczkolwiek ciało me całym zostanie... (na co w skrytości ducha liczyć mi przyszło)

Tak więc ODIE83 WYZYWAM CIĘ, stań na udeptanej ziemi i za oręż przyjmij Najkona obrazkowe pudełko oraz ludów z północy programy, stań Waść i niech wygra lepszy...

odie83
26-02-2007, 20:42
Niegodzien nawet spojrzeć na pojedynki poprzednich czempionów chciałbym jednakowoż i ja swój hart ducha pokazać. Z uwagi na znany fakt ciągłego mego marudzenia do "niesnasek" pewnych między mną i Odiego83 szacowną osobą dotyczących pewnych aspektów białogłowej stroju.

Zatem honorowo chcę, aby spory nasze bojem uwieńczon zostały, w którym rad będę polec z rąk mego przyjaciela na tym czarno-żółtym polu. Jeśli jednakowoż cudem uniknąć się uda ciosu mego przeciwnika oręża i Bóg da zwycięstwo duch mój mniej rad będzie, aczkolwiek ciało me całym zostanie... (na co w skrytości ducha liczyć mi przyszło)

Tak więc ODIE83 WYZYWAM CIĘ, stań na udeptanej ziemi i za oręż przyjmij Najkona obrazkowe pudełko oraz ludów z północy programy, stań Waść i niech wygra lepszy...

:shock:
Ja nie mam takich zdolności krasomówczo-słowotwórczych więc na polu dyskusji merytoryczno-dupo marynowej już leżę :/
Wyzwanie oczywiście przyjmuję, a jako temat obieram:

"szybkość" - interpretacja dowolna + PSucie lub Corelowanie w stopniu dowolnym + mały, nie podlegający ocenie tutorial sprytnie obrazujący nasze zmagania z aparatem i myszką ;)
Pamiętajmy, że szybkość może być wielka, jak i mała... ;)

termin: z racji złośliwej i przewlekłej w moim wykonaniu sesji egzaminacyjnej :evil: ustaliliśmy na "do końca marca"

przesunięty na prośbę Wojtka o 24h czyli do północy 1 kwietnia

Wojtku! Powodzenia życzę! (sobie), bo marnie się mój los zapowiada... :-?

NIkony w dłoń i do dzieła!!!:twisted:

ArtX
26-02-2007, 20:56
co jeden pojedynek to ciekawszy. Swietny temat chlopaki! Zycze powodzenia (rowniez w sesji) : )

Erie
26-02-2007, 20:56
:shock:
Ja nie mam takich zdolności krasomówczo-słowotwórczych więc na polu dyskusji merytoryczno-dupo marynowej już leżę :/
Wyzwanie oczywiście przyjmuję, a jako temat obieram:

"szybkość" - interpretacja dowolna + PSucie lub Corelowanie w stopniu dowolnym + mały, nie podlegający ocenie tutorial sprytnie obrazujący nasze zmagania z aparatem i myszką ;)
Pamiętajmy, że szybkość może być wielka, jak i mała... ;)

termin: z racji złośliwej i przewlekłej w moim wykonaniu sesji egzaminacyjnej :evil: ustaliliśmy na "do końca marca"

Wojtku! Powodzenia życzę! (sobie), bo marnie się mój los zapowiada... :-?

NIkony w dłoń i do dzieła!!!:twisted:

hehe zdolności krasomówczych nie mam Przyjacielu Drogi, na warunki się zgadzam z zastrzeżeniem jednakowoż jednym, tutorial będzie opublikowany po wynikach (wraz z np. backstage wykonywania zdjęć oraz realizacji pomysłu), gdyż mój marudny styl wypowiadania i układania słów jest dość rozpoznawalny i wówczas by już nikt na mnie nie zagłosował :)

pozdrawiam Cię mój przeciwniku
Erie

RaB
26-02-2007, 21:52
No chłopaki!!
Temat pierwsza klasa! juz nie moge sie doczekac.
Erie z takim polotem krasomowczym to moze tematycznie "szybki" komiks zrobisz:)
Odie83- spokojnie "szybko" sie z nim rozprawisz...lub nie;)

Połamania..matrycy??!!

Erie
26-02-2007, 22:05
Połamania..matrycy??!!

wypluj te słowa, nie mam kolejnych 3000 PLN dla Sławka na nowe D80

Czornyj
26-02-2007, 22:06
W swej wspaniałomyślności myślę, że tak zrobię:
Dla zywcięzcy nagrodę hojną ustanowię!
Nagroda, co dla niego będzie przewidziana,
Że nie on, lecz przegrany dostanie perm-bana :lol:

Erie
26-02-2007, 22:10
W swej wspaniałomyślności myślę, że tak zrobię:
Dla zywcięzcy nagrodę hojną ustanowię!
Nagroda, co dla niego będzie przewidziana,
Że nie on, lecz przegrany dostanie perm-bana :lol:

:D, to już wiem na kogo Czornyj zagłosuje 1000 razy :D

Sebastiann
26-02-2007, 22:42
Panowie czekam na wasze dzieła:) Temat pierwsza klasa:)

wampirek
27-02-2007, 01:14
"szybkość" - interpretacja dowolna + PSucie lub Corelowanie w stopniu dowolnym + mały, nie podlegający ocenie tutorial sprytnie obrazujący nasze zmagania z aparatem i myszką ;)
Pamiętajmy, że szybkość może być wielka, jak i mała... ;)



Nie no, odie83 to co mowisz do predkosci bardziej sie odnosi.
Szybkosc to szybkosc, a nie jakas tam powolnosc.
pzdr
irek

odie83
27-02-2007, 02:43
na warunki się zgadzam z zastrzeżeniem jednakowoż jednym, tutorial będzie opublikowany po wynikach (wraz z np. backstage wykonywania zdjęć oraz realizacji pomysłu),
pozdrawiam Cię mój przeciwniku
Erie
również mi to przemknęło przez głowę więc jak najbardziej się zgadzam :)


W swej wspaniałomyślności myślę, że tak zrobię:
Dla zywcięzcy nagrodę hojną ustanowię!
Nagroda, co dla niego będzie przewidziana,
Że nie on, lecz przegrany dostanie perm-bana :lol:
trzeba będzie jakieś nowe konto założyć... :???:


Nie no, odie83 to co mowisz do predkosci bardziej sie odnosi.
Szybkosc to szybkosc, a nie jakas tam powolnosc.
pzdr
irek

hmm... :roll:
nie zastanawiałem się nad tym ale chyba masz trochę racji...
na szczęście wszystkie koncepcje jakie mi na myśl już przyszły dotyczą tej "dużej prędkości" więc jeśli Wojtek się zgodzi to zostaniemy jednak przy high, a nie low speed...

Erie
27-02-2007, 08:07
Szybkość i prędkość wymiennie w naszym języku używan są, nieco błędnie, ale w ustaleniach walki sądzę że o prędkość Ci drogi przeciwniku chodziło. Obojętnym zatem, które słowo wybierzemy i czy "high" czy "low" prędkości/ szybkości będą się dotyczyły prace nasze nie ma dla mnie znaczenia, jeśli tylko w walce hart ducha swego pokazać będę mógł, a następnie polec.

pozdrawiam Cię przeciwniku i Przyjacielu mój
Erie

PS To juz ostatni stylizowany wpis, jakos nie podchodzi mi to :D

odie83
27-02-2007, 11:49
Szybkość i prędkość wymiennie w naszym języku używan są, nieco błędnie, ale w ustaleniach walki sądzę że o prędkość Ci drogi przeciwniku chodziło. Obojętnym zatem, które słowo wybierzemy i czy "high" czy "low" prędkości/ szybkości będą się dotyczyły prace nasze nie ma dla mnie znaczenia, jeśli tylko w walce hart ducha swego pokazać będę mógł, a następnie polec.

pozdrawiam Cię przeciwniku i Przyjacielu mój
Erie

PS To juz ostatni stylizowany wpis, jakos nie podhodzi mi to :D

Cieszę się że to napisałem bo po przespaniu się z tą myślą wpadł mi o głowy jeden pomysł który i high i low będzie realizował...

Czuwaj!!! :mrgreen:

odie83
31-03-2007, 15:36
Jest tu ktoś? :mrgreen:
Czy to nie dziś jest 31-szy marca? :twisted:

Seeker
31-03-2007, 17:30
"W swej wspaniałomyślności myślę, że tak zrobię:
Dla zywcięzcy nagrodę hojną ustanowię!
Nagroda, co dla niego będzie przewidziana,
Że nie on, lecz przegrany dostanie perm-bana"


W calym naiwnym zaslepieniu
(dowod na forum w mig znajdziecie)
i tesknym swym oczekiwaniu
ufam, iz byl to zarcik przecie...


Zatem Panowie - Wasze ZDROWIE ;)

Jako, ze obydwu rycerzy znam od strony nieforumowej,
czekam niecierpliwie na obszerne relacje. Oczywiscie PO bitwie)

Erie
31-03-2007, 18:59
Rany boskie, w zamieszaniu związanym z nową praca (i siedzeniem po godzinach :() na śmierć zapomniałem o pojedynku i nie skończyłem jeszcze tych zdjęć. Postaram się je dzisiaj zrobić i nie poddać pojedynku walkowerem, bo byłby wstyd.

Pozdrawiam
maruda Erie

odie83
31-03-2007, 19:15
"W swej wspaniałomyślności myślę, że tak zrobię:
Dla zywcięzcy nagrodę hojną ustanowię!
Nagroda, co dla niego będzie przewidziana,
Że nie on, lecz przegrany dostanie perm-bana"


Władza w rękach ludu :D
Masz takie uprawnienia już? :twisted:


Rany boskie, w zamieszaniu związanym z nową praca (i siedzeniem po godzinach :() na śmierć zapomniałem o pojedynku i nie skończyłem jeszcze tych zdjęć. Postaram się je dzisiaj zrobić i nie poddać pojedynku walkowerem, bo byłby wstyd.

Pozdrawiam
maruda Erie
Jeśli nie masz ich jeszcze zrobionych to możemy poczekać do jutra... a jeśli została tylko obróbka to dasz radę dziś skończyć?

Erie
31-03-2007, 19:16
na jutro będą dopiero :(

odie83
31-03-2007, 19:19
na jutro będą dopiero :(

ok.
Ja dziś swoją wysłałem, ale przyszedł mi do głowy jeden pomysł i może coś zmienię i wyślę nową...

W takim razie przedłużamy termin składania zdjęć o 24 godziny do jutra do północy ;)

Seeker
01-04-2007, 09:55
Odie, moze juz tyle nie pij, bo te dyrdymaly w poscie nr 17, to chyba nie z tremy...? ;)

Przeczytaj uwaznie, kogo zacytowales :):):)
Czornyj cie zje przed sniadaniem jeszcze, niech no tylko sie obudzi... (czyli jednego bana juz mamy/taty - niepotrzebne skreslic).

Nie mam na forum zadnej wladzy, oprocz nieudolnej argumentacji (gdyby ktos sobie przypadkiem pomyslal inaczej...) ;)

Powodzenia i trzezwosci umyslu, ktora sie gdzies zapodziala w tym calym szumie informacyjnym przetwarzanych sygnalow wizualnych, a moglaby sie do czegos przydac...

odie83
01-04-2007, 12:20
Odie, moze juz tyle nie pij, bo te dyrdymaly w poscie nr 17, to chyba nie z tremy...? ;)


Wiem wiem czyje to słowa ;)
ale myślałem że jesteś już "na praktykach" jako przyszły moderator i dlatego go zacytowałeś ;)

Seeker
01-04-2007, 12:50
Widze, ze dowcip dzisiaj nie odpuszcza ;)

Zacytowalem, zeby sie do tej wypowiedzi odniesc.
Ba, w trosce o wasza skore... ;)

bonnum
01-04-2008, 16:07
czyli zdjęcia pokażą się dziś czy jutro?

Erie
01-04-2008, 16:18
czyli zdjęcia pokażą się dziś czy jutro?

lol, rok temu :), pojedynek był w 2007 !!!

memek
01-04-2008, 16:57
lol to za malo. Duze LOL sie nalezy :-D :-D :twisted:

mikkay
01-04-2008, 17:04
A byłoby jeszcze większe, bo czytając początek miałem pisać "DO BOJU CHŁOPAKI! ZAPOWIADA SIĘ ŚWIETNY POJEDYNEK!" :D

Erie
01-04-2008, 17:52
wygrał mój wspaniały przeciwnik stosunkiem głosów 3:1 rozstrzeliwując ślimaki :)

bonnum
01-04-2008, 23:41
:oops: ależ fffftopa ;)
No cóż.. pytanie jak ja na ten temat trafiłem??
Mniejsza o to, dajcie linka do tego pojedynku, jeśli jeszcze gdzieś można go zobaczyć

Seeker
02-04-2008, 02:43
Faktycznie, juz rok.

Erie, alez ty stary jestes... ;)

odie83
02-04-2008, 07:15
wygrał mój wspaniały przeciwnik stosunkiem głosów 3:1 rozstrzeliwując ślimaki :)
...ale to Ty zostałeś moderatorem :P

Erie
02-04-2008, 07:45
Faktycznie, juz rok.

Erie, alez ty stary jestes... ;)

pocieszę Cię, Ty też :P


...ale to Ty zostałeś moderatorem :P

nie wiem czy to nagroda czy kara ;)