Radosso
06-02-2012, 18:21
Cześć
Zastanawiam się czy ktoś z Was zna może program do fakturowania który sam będzie wystawiał dokument co miesiąc (opłaty abonamentowe) zmieniając jedynie część nazwy towaru (o nazwę danego miesiąca)
Dzięki
Zastanawiam się czy ktoś z Was zna może program do fakturowania który sam będzie wystawiał dokument co miesiąc (opłaty abonamentowe) zmieniając jedynie część nazwy towaru (o nazwę danego miesiąca)
Dzięki