Zobacz pełną wersję : Aplikacja facebook
photofun
06-02-2012, 13:29
Ktoś wykonywał takie aplikacje i chce napisać bądź pomóc w napisaniu?
Rafał_Sz
06-02-2012, 13:35
Sory za OT, ale jak będziesz robił nowy portal, to obok "lubię to!" daj "wku..ia mnie to!".
;)
Celeborn
06-02-2012, 13:48
Sory za OT, ale jak będziesz robił nowy portal, to obok "lubię to!" daj "wku..ia mnie to!".
;)
dobre;D
moge Ci pomoc, pisz na fejsie ;)
photofun
08-02-2012, 11:49
Dzięki za zainteresowanie. Już prawie mam to ogarnięte.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.