PDA

Zobacz pełną wersję : Aplikacja facebook



photofun
06-02-2012, 13:29
Ktoś wykonywał takie aplikacje i chce napisać bądź pomóc w napisaniu?

Rafał_Sz
06-02-2012, 13:35
Sory za OT, ale jak będziesz robił nowy portal, to obok "lubię to!" daj "wku..ia mnie to!".

;)

Celeborn
06-02-2012, 13:48
Sory za OT, ale jak będziesz robił nowy portal, to obok "lubię to!" daj "wku..ia mnie to!".

;)

dobre;D

Majek
06-02-2012, 15:13
Albo "wali mnie to". ;-)

slavo
08-02-2012, 00:16
Jakie założenia?

cube
08-02-2012, 10:41
moge Ci pomoc, pisz na fejsie ;)

photofun
08-02-2012, 11:49
Dzięki za zainteresowanie. Już prawie mam to ogarnięte.