PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję asystenta



petelski
06-02-2012, 00:18
Dokładnie jak w temacie, tylko nie wiem czy w tym dziale :)
Szczegóły TUTAJ (http://www.petelski.pl/blog/od-slowa-do-slowa/o-asystentach-i-ich-poszukiwaniu#more-553)
pozdrówka

swider
07-02-2012, 00:40
Ogłoszenie jest? Jest. W razie czego potencjalni chętni będą wiedzieć gdzie się udać.
Dyskusja zbędna, zwłaszcza, że niektórym emocje puszczają.