Zobacz pełną wersję : Gameboy Advance - czy ktoś to jeszcze ma?
Sapphiron
05-02-2012, 01:13
Witajcie.
Wiem dziwne pytanie jak na dorosłego faceta, ale cóż ;) Stara miłość nie rdzewieje.
Tak więc czy ktoś z was szanownych ma GBA albo GBA SP i nie używa a chciałby się go pozbyć?
Bardzo chętnie przygarnę, kupię lub odziedziczę :) wszelkie sposoby wejścia w posiadanie rozważę z wielką chęcią :)
To ja zaproponuje porządny Smartphone + emulator GBA + romy i masz swoje GBA zawsze przy sobie :)
To ja zaproponuje porządny Smartphone + emulator GBA + romy i masz swoje GBA zawsze przy sobie :)
Szkoda, że emulator nie zapewnia porządnych przycisków ;)
emu to nie to samo ;) ja mam przezroczystego GBA i to jest zupełnie inna bajka :D Do kieszeni (nawet marynarki) za to idealnie pasuje GB Micro. Ekranik jest wyraźnie mniejszy (nie widać pikseli haha) ale za to podświetlony :D
Jedyny ból to taki, że kupienie w tej chwili gry nie pirata graniczy z cudem.
Sapphiron
05-02-2012, 10:42
To ja zaproponuje porządny Smartphone + emulator GBA + romy i masz swoje GBA zawsze przy sobie :)
próbowałem... niestety odrzuca mnie to do granic. Nie lubię rozwiązań "jedno urządzenie do wszystkiego" bo to jest na serio do niczego.
Potrzebny jest normalny zwykły gameboy, kartridż i gra do upadłego :)
Jedyny ból to taki, że kupienie w tej chwili gry nie pirata graniczy z cudem.
Jak graniczy z cudem?
Amazon.co.uk (http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_sc_2_8/276-9167922-1365129?url=search-alias%3Daps&field-keywords=gameboy+advance&sprefix=game+boy%2Caps%2C270#/ref=sr_pg_1?rh=i%3Aaps%2Ck%3Agameboy+advance&keywords=gameboy+advance&ie=UTF8&qid=1328431528)
Zapomniales dodac, ze w Polsce graniczy z cudem;)
Jakieś dwa lata temu karton gier GBA oddałem na cele charytatywne, ale można je trafić za grosze na ebay,
albo za straszne pieniądze jeśli trafimy na rzeczy kolekcjonerskie.
Nintendo DS (i DS lite), w każdym razie te starsze, z portem na gry GDA ze spodu pozwalają na zabawę w gry z GBA, oczywiście tylko na jednym ekranie.
Obrazy gier z GBA powinny być możliwe do uruchomienia na nowszych DS za pomocą programatora - specjalna karta pamięci z miejscem na pamieć micro SD, na którą ładujemy różne oprogramowanie np. homebrew, atare gry (giana sisters) itp.
A może Dingoo?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dingoo_A-320
Sapphiron
05-02-2012, 12:58
A może Dingoo?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dingoo_A-320
fajny fajny ale na allegro kosztuje 350zł...
fajny fajny ale na allegro kosztuje 350zł...
OK, ale to jest "otwarta" maszynka. Możesz grać sobie także w perełki Capcomu (CPS1, CPS2), gry z starych kompów etc...etc...
Sapphiron
05-02-2012, 13:39
tylko jak z jakością? jak z żywotnością baterii? bateria MUSI niestety wytrzymywać 5 godzin podróży pociągiem więc to jest wymóg konieczny...
Rafał_Sz
05-02-2012, 13:47
Tak sobie z ciekawości popatrzyłem, na Alle jest tego parę sztuk. Masz bana na ten portal? :)
Sapphiron
05-02-2012, 13:55
Tak sobie z ciekawości popatrzyłem, na Alle jest tego parę sztuk. Masz bana na ten portal? :)
nauczony doświadczeniami wolę kupić od kogoś z forum niż jakieś niepewne z allegro...
Takie coś znalazłem w piwnicy.
http://iv.pl/images/32087497832744998781.jpg
Gry mam tylko dwie niestety. Jakieś stare Mario i jakaś Barbie siostry :D
Jak graniczy z cudem?
Amazon.co.uk (http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_sc_2_8/276-9167922-1365129?url=search-alias%3Daps&field-keywords=gameboy+advance&sprefix=game+boy%2Caps%2C270#/ref=sr_pg_1?rh=i%3Aaps%2Ck%3Agameboy+advance&keywords=gameboy+advance&ie=UTF8&qid=1328431528)
Zapomniales dodac, ze w Polsce graniczy z cudem;)
A amazonu wprawdzie nie próbowałem ale na allegro lub ebayu dorwałem niejednego pirata udającego oryginał. Ofert sprzedaży jest wiele, ale większość to mnie lub bardziej chamskie piraty niestety.. Oryginały, zwłaszcza dobrych gier wcale tak tanio nie schodzą ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.