PDA

Zobacz pełną wersję : Dezerter



U-CUT
03-02-2012, 04:34
Manchester 05.02.2012 19;00

Bilecik kilka groszy,ktos sie wybiera?

Boryszuk
03-02-2012, 08:40
Szkoda, że nie mówiłeś wcześniej!

U-CUT
03-02-2012, 08:49
Marku dopiero wczoraj sie dowiedzialem.