PDA

Zobacz pełną wersję : Banany - fosgen



Sendilkelm
01-02-2012, 15:32
Szkoda, że tak mało tych bananów wyjaśniacie w tym wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=168037

fosgen - za co?

ALF
01-02-2012, 19:39
W tym wątku są tylko banany dożywotnie.