PDA

Zobacz pełną wersję : Róża Luksemburg - Warszawa



Lucky_Luck
31-01-2012, 17:56
Dzień Dobry,

Czy ww. opuszczona fabryka jeszcze istnieje? Jeśli tak, to czy można wejść tam bez problemu?

http://www.opuszczone.com/galerie/wawa_roza/index.php

Pozdr. LL

de Fresz
31-01-2012, 18:29
Jak w zeszłym tygodniu byłem na Przyokopowej, to krajobraz w stronę dawnej RL był jakiś taki raczej... płaski ;-)
Burzyć zaczęli jeszcze latem i choć na początku szło opornie, to teraz już się uwinęli.

Lucky_Luck
31-01-2012, 19:04
Niedobrze. Potrzebuję jutro zrobić dokumentację jakiegoś budynku, a kompletnie nie mam pomysłu gdzie się wybrać.

de Fresz
31-01-2012, 19:48
Mało to budynków mamy w tym mieście? ;-)

Lucky_Luck
31-01-2012, 19:57
No właśnie, architektura nigdy nie była moją domeną. Może jakiś pomysł ktoś podrzuci ciekawego pleneru w Warszawie?

de Fresz
31-01-2012, 20:04
Stary, w tym mieście jest kilkadziesiąt tysięcy budynków, weźże sprecyzuj trochę oczekiwania... ;-)

Lucky_Luck
31-01-2012, 20:15
- możliwie największa ilość szczegółów dotyczących: topografii miejsca, charakteru architektonicznego budynku łącznie z detalami architektonicznymi zew. i wew.

- położenie względem stron świata: PN, PD, W i Z.

- zwrócenie uwagi na światło zastane - dzienne i oświetlenie lokalne - sztuczne.

- zróżnicowanie kadrów/planów.

Dlatego szukałem jakiegoś dużego pustostanu gdzie wpada dużo światła, ale jakoś słabo mi idzie. Wszystko mi wyburzyli :D