Zobacz pełną wersję : ale się uśmiałem:)
Willy1987
30-01-2012, 21:29
http://www.neeon.pl/118225-praca-jako-fotograf-slubny-rejon-katowic-sosnowca-itp.html
czytajcie treść dokładnie:D
nie chodzi o kwotę:)
Eeee, nie dla mnie - ja tam nie chcę "dorobić do penis" :mrgreen:
Może w pakiecie oprócz pleneru są zdjęcia z nocy poślubnej i dlatego?
marszull
31-01-2012, 01:11
nie napisali co chca "dorobic do penis"
moze jednak ktos by sie skusil ;)
misiobudrysio
31-01-2012, 10:51
moze chce by dorobic mu czapeczke z dekielka od canona z tad znajomosc systemu canon
jednak penis tez czlowiek i w glowe mu zimno
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.