Zobacz pełną wersję : Kufel prawdziwego nikoniarza
KLIK (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2701427#post2701427)
Są tu jacyś miłośnicy piwa? :)
Robert_P
30-01-2012, 14:13
Paru zapewne się znajdzie :))
Rafał_Sz
30-01-2012, 14:37
Dzięki! ;):)
Myślę, że więcej niż paru. :D
To przecież seria limitowana, więc jakby nie patrzeć, unikat!
Boryszuk
02-02-2012, 14:51
Świetne te kufle, bardzo chciałbym taki mieć! ;)
Boryszuk
02-02-2012, 15:54
Na razie, masz :)
Ciiiiicho, reklamę robię ;)
Jak Rafał napisał, kufle są robione ręcznie, więc każdy kufel jest indywidualny i niepowtarzalny.
Licytacja powoli zbliża się do finału, więc warto pilnować wyniku.
Taka szansa pewnie nieprędko się powtórzy. :)
Sa milosnicy piwa, wlasnie sobie Tyskacza obalam... ;)
Pyfko z takiego kufla inaczej smakuje :D
grudzinsky
04-02-2012, 19:25
od piwa rosnie brzuch :razz:
od piwa rosnie brzuch :razz:
Zdanie zaczynamy wielką literą :razz: ;)
Boryszuk
04-02-2012, 19:49
od piwa rosnie brzuch :razz:
A Piotrowi serce! ;)
Zdanie zaczynamy wielką literą :razz: ;)
A kończymy kropką. ;)
Boryszuk
08-02-2012, 03:32
Zostalo tylko kilka dni :)
Zostalo tylko kilka dni :)
Nabycia jedynego w swoim rodzaju kufla nikoniarza :)
Boryszuk
11-02-2012, 12:41
Już jutro kończymy :)
Rafał_Sz
11-02-2012, 12:49
No właśnie! ;):)
No kochani, ostatnie godziny (niecałe dwie) licytacji!
Rafał_Sz
12-02-2012, 20:17
Mniej niż 3 kwadranse i nie będzie już szansy... ;)
Mniej niż dwa kwadranse :)
Rafał_Sz
12-02-2012, 20:52
Kilka minut. :)
Boryszuk
12-02-2012, 20:52
I przekroczyliśmy magiczne 2.500 złotych! Super :D
Rafał_Sz
12-02-2012, 20:53
Pięknie jest. :D
Rafał_Sz
12-02-2012, 21:35
I po jabłkach, a raczej po kuflach. :)
Dziękuję wszystkim za udział w licytacji! :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.