tbogdanowicz
29-01-2012, 23:25
Witam,
po kilku latach użytkowania, złamałem górny zacisk od jednej z nóg statywy Velbon Sherpa 600R.
Zacisk nadal działa, ale używanie go jest niewygodne i została ostra krawędź.
Czy ktoś słyszał o możliwości dokupienia takich zacisków?
Ewentualnie może ktoś ma uszkodzony taki statyw, wtedy chętnie odkupię część.
Pozdrawiam,
Tomek B.
po kilku latach użytkowania, złamałem górny zacisk od jednej z nóg statywy Velbon Sherpa 600R.
Zacisk nadal działa, ale używanie go jest niewygodne i została ostra krawędź.
Czy ktoś słyszał o możliwości dokupienia takich zacisków?
Ewentualnie może ktoś ma uszkodzony taki statyw, wtedy chętnie odkupię część.
Pozdrawiam,
Tomek B.