PDA

Zobacz pełną wersję : Zacisk do nóżki Velbon Sherpa 600



tbogdanowicz
29-01-2012, 23:25
Witam,
po kilku latach użytkowania, złamałem górny zacisk od jednej z nóg statywy Velbon Sherpa 600R.
Zacisk nadal działa, ale używanie go jest niewygodne i została ostra krawędź.
Czy ktoś słyszał o możliwości dokupienia takich zacisków?
Ewentualnie może ktoś ma uszkodzony taki statyw, wtedy chętnie odkupię część.
Pozdrawiam,
Tomek B.

astramus
29-01-2012, 23:29
Ktoś już miał podobny problem i raczej jedynym rozwiązaniem jest kupienie drugiego uszkodzonego statywu jako "bazę części zamiennych".
Sherpa raczej nie przewidziała części zamiennych dostępnych w serwisie. Ewentualnie możesz jakoś domowymi sposobami zabezpieczyć ostrąkrawędź lub ułatwić działanie zacisku.