Zobacz pełną wersję : Kradzież zdjęcia przez policję :)
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,11050377,Policja_winna_kradziezy_praw_auto rskich__Zaplaca_za.html
Heh, ciekawostka :) Ciekawe jaki będzie wynik... za xx lat ;)
http://www.istotne.pl/a6821.php
W komentarzach jest sporo linków do stron, gdzie to zdjęcie się pojawiło. Jak autor będzie kasował po 200-500 (tyle chce) to trochę zarobi :).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.