PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież zdjęcia przez policję :)



falko29
29-01-2012, 20:30
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,11050377,Policja_winna_kradziezy_praw_auto rskich__Zaplaca_za.html

credka
29-01-2012, 21:07
Heh, ciekawostka :) Ciekawe jaki będzie wynik... za xx lat ;)

cherrus
30-01-2012, 00:11
http://www.istotne.pl/a6821.php

W komentarzach jest sporo linków do stron, gdzie to zdjęcie się pojawiło. Jak autor będzie kasował po 200-500 (tyle chce) to trochę zarobi :).