PDA

Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Kamień - poproszę o czarne tło



admin
26-02-2007, 02:28
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://nikon.org.pl/piotr/rozne/schody.jpg)

Karl Johansson
26-02-2007, 02:29
Łoł...
te kolumny sprawiają podobne wrażenie jak jedna z figur niemożliwych...
świetne.
Cholera, rozpędziłem się dziś z komentowaniem, muszę przystopować, bo jeszcze ktoś uzna, że ja się na tym znam, czy coś ;]
Pozdrawiam;)

admin
26-02-2007, 02:31
Jest nas zatem dwoch. Nieznajacy sie komentator i jeszcze mniej znajacy sie fotografista :)

glisek
26-02-2007, 02:34
to se chlopaki poslodzili :)

fotka bardzo fajna i ciekawie obrobiona.
Piotrek jak juz sie wezmiesz za focenie to az milo popatrzec :)

tez przyslodzilem ;)

admin
26-02-2007, 02:36
Tarkinowa mobilizacja. Zmusil mnie chlop do siegniecia po aparat. Odkurzylem i foce ;)

Karl, czas na odpoczynek :)

Karl Johansson
26-02-2007, 02:36
Co do osoby pierwszej to się zgodzę, na fotografii znam się średnio,a swoją opinię o sobie czerpię z "fabryk cukru" jak photoblog.pl :]
Ale co do Twojego opisu swojej osoby...bzdurzysz, Waść;)
Biorąc pod uwagę zdjęcia Twe stwierdzam właśnie powyższy fakt i zdecydowany jestem zdania swego bronić :P
(nie dość, że spamer ze mnie, to jeszcze się adminowi podlizuję...zło;) )
Ech...zazdroszczę...

andrzej500
26-02-2007, 08:38
Jest na tyle dobre, że czuć smak tych kamieni.
Jest ciekawe wrażenie obracania się kolumn dookoła własnej osi.
Mieszanka stylów.
Jest fajne.

madmips
26-02-2007, 09:22
urzekająca prostota, ciekawą fakturkę wyciągnąłeś, wygląda prawie jak grafika, a jednak... pozdr

ALF
28-02-2007, 15:04
monumentalne dzieło, choć nieco chaotyczne w treści i z brakiem szczegółów w bazach

admin
01-03-2007, 00:56
Jacek, co wachasz, ja tez chce ;)

ALF
01-03-2007, 01:29
no wiesz?:shock: ja nawet piwa nie piję, a ty mnie tu o takie tam :(
ja tak całkiem poważnie bo to ciekawy kawałek tektury...no dobra, przetłumaczę z polskiego na nasze :D
monumentalność budowli, wyrażoną kamiennymi kolumnami, ukazałeś na nieco chotycznym kadrze, po którym wzrok biega od kolum do schodów i poprzez murki do ściany między kolumnami co czyni atmosferę nieco nerwową zamiast spokoju kamiennego monumentu...trzony kolmn oparte są na bazach, a te jawią się nam jako czarne (niepokój) plamy odcinające jasność (spokój) kamienia od brązów podstawy, wprowadzając dodatkowy element lęku i niepewności...a przeca takowy monument powinien nieść ład i harmonię, dając możliwosć zadumy i odpoczynku...po dniu oglądania cycków, kotów i innych pajonków...:twisted::mrgreen:

Jacek_Z
01-03-2007, 01:31
a mnie sie podoba.
ale ja dzisiaj cycków nie ogladałem :-D - może Alfa teoria jest dobra.

admin
01-03-2007, 01:34
Jacku, to teraz to samo, tylko pooowooollliiii... ;)

ALF
01-03-2007, 02:31
ot prosto...tęsknię za dobrą tekturą i ciekawymi landszaftami, więc jak się trafiło cóś prostego w wymowie i ksztłcie..... :D
...a nie dało by się tych baz wyciągnąć z czerni w psuju?

Ludmar
01-03-2007, 02:39
ciekawe ciekawe, aż będę musiał się zmusić do odwiedzenia tych baz i zbadać faktyczną ich zawartość czerni w czerni ;)

WujekX
01-03-2007, 10:51
Hm... Kompozycyjnie jest ok jednak to niekoniecznie "monumentalne dzielo" ;] Rozumiem, ze tak po prostu wypada ;D

ALF
01-03-2007, 16:36
Hm... Kompozycyjnie jest ok jednak to niekoniecznie "monumentalne dzielo" ;] Rozumiem, ze tak po prostu wypada ;D

pisząc o monumentaliźmie, miałem na myśli budowlę :)