israel
29-01-2012, 09:45
Zapraszamy bardzo , bardzo serdecznie do głosowania - instrukcja poniżej - na schronisko w Klembowie. Przebywa tam w tej chwili ok. 350 psów w tym ok. 40 szczeniaczków i 20 kotów.
www.stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl
To jest ogromna pomoc i szansa dla tych zwierzaków na przetrwanie zimy.
W grudniu nasza Fundacja organizowała zbiórkę funduszy, za które zakupiliśmy słomę dla zwierzaków. Wtedy między innymi nasi "facebookowi znajomi" fantastycznie nas wsparli. Teraz te ocieplone budy, kiedy zrobiło się zimno, to nieoceniona wartość.
Krakvet co miesiąc organizuje ankietę, w której głosujący wybierają podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, ich zdaniem najbardziej potrzebujący pomocy. Zwycięzca otrzymuje od Krakvetu pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów (karm i żwirków) o wartości 9 000 – 14 000 zł.
Uwaga zmiana: nowy punkt w regulaminie: żeby wziąć udział w ankiecie i żeby głos był ważny trzeba napisać min. 1 post na forum, najprościej w temacie poznajmy się:
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611
Instrukcja głosowania w Krakvecie:
1. wchodzisz na stronę http://www.krakvet.pl/forum
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka
i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu http://www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"
8. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń 2012”
10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Klembowie,i klikasz pod ankietą „wyślij”.
Jeśli jesteś już zarejestrowany na Krakvecie to zaczynasz od punktu nr 6!
www.stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl
To jest ogromna pomoc i szansa dla tych zwierzaków na przetrwanie zimy.
W grudniu nasza Fundacja organizowała zbiórkę funduszy, za które zakupiliśmy słomę dla zwierzaków. Wtedy między innymi nasi "facebookowi znajomi" fantastycznie nas wsparli. Teraz te ocieplone budy, kiedy zrobiło się zimno, to nieoceniona wartość.
Krakvet co miesiąc organizuje ankietę, w której głosujący wybierają podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom, ich zdaniem najbardziej potrzebujący pomocy. Zwycięzca otrzymuje od Krakvetu pomoc w postaci wybranych przez siebie produktów (karm i żwirków) o wartości 9 000 – 14 000 zł.
Uwaga zmiana: nowy punkt w regulaminie: żeby wziąć udział w ankiecie i żeby głos był ważny trzeba napisać min. 1 post na forum, najprościej w temacie poznajmy się:
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611
Instrukcja głosowania w Krakvecie:
1. wchodzisz na stronę http://www.krakvet.pl/forum
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka
i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu http://www.krakvet.pl/forum wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"
8. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń 2012”
10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Klembowie,i klikasz pod ankietą „wyślij”.
Jeśli jesteś już zarejestrowany na Krakvecie to zaczynasz od punktu nr 6!