Zobacz pełną wersję : Moja mała córeczka
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.radoslawsobik.pl/inter.jpg)
Cały Tatuś..
Niedzwiedz
28-01-2012, 10:56
gratuluje !~zrob zdjecie ze skala bedzie wtedy widac jakie to malenstwo ;)
Gratulacje... (wyspij sie :))
fotograf58
28-01-2012, 12:49
Gratulacje :)
Marcin_T
28-01-2012, 18:19
I wreszcie świat nabiera barw... Gratulację, miałem tak dwukrotnie!
pardwadwa
28-01-2012, 19:28
Dołączam do gratulacji...
Dziękuję za gratulacje i dobre rady.
Jeszcze to wszystko chyba nie dociera :)
Pozdrawiam
Boryszuk
29-01-2012, 00:43
Gratuluje serdecznie.
PS. Cholernie podoba mi się Twój forumowy nick. :mrgreen:
sokolnik
29-01-2012, 01:01
gratulacje :)
PS. Cholernie podoba mi się Twój forumowy nick. :mrgreen:
No ba, a jaki avatar !!
Gratulować Koledze, gratulować córy! Łączę się z Tobą w problemach :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.