PDA

Zobacz pełną wersję : Moja mała córeczka



sradek
28-01-2012, 10:44
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.radoslawsobik.pl/inter.jpg)

Cały Tatuś..

Niedzwiedz
28-01-2012, 10:56
gratuluje !~zrob zdjecie ze skala bedzie wtedy widac jakie to malenstwo ;)

ASAHI
28-01-2012, 12:23
Gratulacje!!!

MARTINK
28-01-2012, 12:38
Gratulacje... (wyspij sie :))

fotograf58
28-01-2012, 12:49
Gratulacje :)

Marcin_T
28-01-2012, 18:19
I wreszcie świat nabiera barw... Gratulację, miałem tak dwukrotnie!

pardwadwa
28-01-2012, 19:28
Dołączam do gratulacji...

sradek
29-01-2012, 00:08
Dziękuję za gratulacje i dobre rady.
Jeszcze to wszystko chyba nie dociera :)
Pozdrawiam

Boryszuk
29-01-2012, 00:43
Gratuluje serdecznie.

PS. Cholernie podoba mi się Twój forumowy nick. :mrgreen:

sokolnik
29-01-2012, 01:01
gratulacje :)

georghe
29-01-2012, 01:31
PS. Cholernie podoba mi się Twój forumowy nick. :mrgreen:
No ba, a jaki avatar !!

Gratulować Koledze, gratulować córy! Łączę się z Tobą w problemach :)