Zobacz pełną wersję : Poszukiwania pierwszego auta
NightCrawler
27-01-2012, 23:53
Jako, że pewnie wiele osób spośród Was nie tylko interesuje się fotografia ale także motoryzacją mam pytanie (dla mnie auta to czarna magia):
poszukuję jakiegoś pierwszego auta... wymagania:
- 4/5 drzwi
- nie za duży silnik (kwestia OC - pierwsze auto/świeży posiadacz prawka)
- w miarę tanie w esploatacji/naprawach
- stosunkowo niska awaryjność
- może być kombi
- nie zależy mi na ogromnej mocy
- kwota jaką bym chciał wydać to ok 5-6 tyś, choć jeżeli będzie dobra oferta i warta tego to i 10k się znajdzie
Do auta będzie montowany gaz pewnie (chyba, że będzie "już" to nie ;)).
Możecie coś polecić z własnego doświadczenia? A może ktoś zaufany chce sprzedać?
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdrawiam!
Michał Jędrak
27-01-2012, 23:59
Jakaś stara honda civic, suzuki swift, toyota corolla, mitsubishi colt itd... Jak będziesz miał prawko dłużej niż 2 lata to Ci polecę coś z własnego doświadczenia i dopiero wtedy będziesz zadowolony. Teraz musisz od czegoś zacząć i chyba Civic jest najrozsądniejszą opcją.
z małych aut to matiz, z troszkę większych to astra 1 z gazem (1,6)
Carina tez nie jest zła..
honda civic lub corolla. Ewentualnie swift. Zapomnisz o mechanikach i będziesz mógł się skupić na jeżdżeniu :P
ewentualnie cos takiego : http://otomoto.pl/subaru-legacy-kombi-2-0-125km-ze-szwajcarii-C22563020.html
Jako, że pewnie wiele osób spośród Was nie tylko interesuje się fotografia ale także motoryzacją mam pytanie (dla mnie auta to czarna magia):
poszukuję jakiegoś pierwszego auta... wymagania:
- 4/5 drzwi
- nie za duży silnik (kwestia OC - pierwsze auto/świeży posiadacz prawka)
- w miarę tanie w esploatacji/naprawach
- stosunkowo niska awaryjność
- może być kombi
- nie zależy mi na ogromnej mocy
- kwota jaką bym chciał wydać to ok 5-6 tyś, choć jeżeli będzie dobra oferta i warta tego to i 10k się znajdzie
Do auta będzie montowany gaz pewnie (chyba, że będzie "już" to nie ;)).
Możecie coś polecić z własnego doświadczenia? A może ktoś zaufany chce sprzedać?
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdrawiam!
hm...jesteś pierwszym który na forum wpadł na ten pomysł
dobra żartuję ;-)
tu masz wątek gigant o autach
Wątek motoryzacyjny, wybór auta, części, pogaduchy o motoryzacji itp.
(http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160888)
Psychotrop
28-01-2012, 00:36
hm...jesteś pierwszym który na forum wpadł na ten pomysł
dobra żartuję ;-)
tu masz wątek gigant o autach
Wątek motoryzacyjny, wybór auta, części, pogaduchy o motoryzacji itp.
(http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160888)
i na tym zakończymy dysputę w tym wątku :)
zamykamy
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.