PDA

Zobacz pełną wersję : Zabawki nikona...



Al Bundy
25-02-2007, 23:08
Trafiłem przypadkiem i się dzielę. Nawet ciekawe rzeczy pokazuje koleś...

http://www.pbase.com/passman/equipment

Np:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i5.pbase.com/o4/35/185335/1/52788858.DSCN4079.jpg)

Dyziek
26-02-2007, 00:44
Ciekawe i strasznie kosztowne:-D

arthx
26-02-2007, 01:17
obiektywik za jedyne 7700 $ ? :)

Kuba_eM
26-02-2007, 08:41
Te dwie zabawki na górze to Metz nie Nikon...

ArtX
26-02-2007, 08:47
hmm... ale jego PF (przynajmniej na tej stronie) jakos bez rewelacji

Al Bundy
26-02-2007, 17:49
Chciałbym to choć pomacać :D

adrian
26-02-2007, 17:59
Używałem takiej soczewy z metzem 45 CL4, nawet dawało rade ;) Btw, co to za rura?

arthx
26-02-2007, 18:03
Metz 45 CT-4 Flash + Metz 45-33 TelePhoto Attachment
Nikon 300mm f/2.8 IF-ED AFS II W/SideKick