Zobacz pełną wersję : Jak obrócić negatyw wzrokiem ;)
Nie wiedzialem gdzie to umiescic i chyba pasuje to tutaj.
Patrzcie 30 sek w 3 kolorowe punkty, nastepnie odwroczcie wzrok na biala sciane, sufit czy inna plaszczyzne i mrugajcie oczami :D
http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2012/01/negatyw1.jpg
Kuba.Daf
25-01-2012, 22:31
Dobre... Tylko właśnie, jak to działa ?
kronos28
25-01-2012, 22:37
tia... ni rabotajet w moim przypadku. Ale to norma - ja nawet 3D nie widzę...
Nie pamietam juz szczegolow, ale wiem ze slowo klucz to "powidok".
RobertMiernik
25-01-2012, 23:10
Działa standardowo, tak samo jak patrzenie na słońce zostawia czarną plamkę. To zjawisko nazywa się powidok.
A takiego zastosowania jeszcze nie widziałem, podoba mi się ;>
Edit: docxxx był szybszy, ech te 'międzyczasy'... ;>
tia... ni rabotajet w moim przypadku. Ale to norma - ja nawet 3D nie widzę...
Za dużo białoruskiego spirytu? ;oD
kronos28
26-01-2012, 00:20
E! tylko nie białoruskiego! :D
Działa standardowo, tak samo jak patrzenie na słońce zostawia czarną plamkę.
Nie radzę, siatkówka tego nie lubi.
Jest i takie: klik (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/382741_147609585344441_100002862027412_175146_1441 360674_n.jpg) ;)
To drugie jest git! Dobre!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kontrast_nast%C4%99pczy
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.