PDA

Zobacz pełną wersję : Jak obrócić negatyw wzrokiem ;)



GeparD
25-01-2012, 21:55
Nie wiedzialem gdzie to umiescic i chyba pasuje to tutaj.

Patrzcie 30 sek w 3 kolorowe punkty, nastepnie odwroczcie wzrok na biala sciane, sufit czy inna plaszczyzne i mrugajcie oczami :D

http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2012/01/negatyw1.jpg

till
25-01-2012, 22:29
Działa, ale jak? :)

Kuba.Daf
25-01-2012, 22:31
Dobre... Tylko właśnie, jak to działa ?

kronos28
25-01-2012, 22:37
tia... ni rabotajet w moim przypadku. Ale to norma - ja nawet 3D nie widzę...

docxxx
25-01-2012, 23:05
Nie pamietam juz szczegolow, ale wiem ze slowo klucz to "powidok".

RobertMiernik
25-01-2012, 23:10
Działa standardowo, tak samo jak patrzenie na słońce zostawia czarną plamkę. To zjawisko nazywa się powidok.

A takiego zastosowania jeszcze nie widziałem, podoba mi się ;>

Edit: docxxx był szybszy, ech te 'międzyczasy'... ;>

thorcik
25-01-2012, 23:50
tia... ni rabotajet w moim przypadku. Ale to norma - ja nawet 3D nie widzę...

Za dużo białoruskiego spirytu? ;oD

kronos28
26-01-2012, 00:20
E! tylko nie białoruskiego! :D

251kris
26-01-2012, 00:48
Działa standardowo, tak samo jak patrzenie na słońce zostawia czarną plamkę.
Nie radzę, siatkówka tego nie lubi.

Dorian
26-01-2012, 00:50
Jest i takie: klik (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/382741_147609585344441_100002862027412_175146_1441 360674_n.jpg) ;)

Greg77
26-01-2012, 02:42
To drugie jest git! Dobre!

wer
26-01-2012, 07:33
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kontrast_nast%C4%99pczy