PDA

Zobacz pełną wersję : Fotel Theo z Jyska - kupic / nie kupic?



docxxx
25-01-2012, 20:23
Dzisiaj bylem w Jysku i strasznie spodobal mi sie fotel Theo:

http://www.jysk.pl/120/122/3699303/a/catalog

Zanim kupie, wole zapytac: wart jest swojej ceny? Kupic? Podoba mi sie w nim regulacja podlokietnikow i zaglowek. Szkoda, ze nie ma regulacji oparcia. To skrzeslo ma jeszcze mozliwosc "gibania sie" (gleboki wychyl siedziska), ale nie wiem po co to jest potrzebne.
Tak wiec, brac czy sa inne, lepsze krzesla za 400 zl?

miron19j
25-01-2012, 20:28
a dla kogo ten fotel?
Jeżeli dla młodego, to odradzam. Dla dorosłego może być. Podłokietniki delikatne, mechanizm podnoszenia/opuszczania nie sprawia wrażenia solidnego. Dorosły, wiedząc o tych minusach, będzie uważał. Młody rozwali momentalnie.
Wiem, bo sam przez to przechodziłem.

nigel
25-01-2012, 20:53
Starszy tez rozwali :(
Niestety fotele z Jyska sa strasznie tandetne. Ja bym nie bral, tym bardziej ze za 400 zl mozna juz wybrac cos w miare sensownego.

shaolin
25-01-2012, 20:56
Mi sie dobrze siedzi na tym -> http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10163888/

docxxx
25-01-2012, 21:10
Mi sie dobrze siedzi na tym -> http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10163888/

Mam i wcale nie jest fajny :(

jm
25-01-2012, 21:37
Starszy tez rozwali :(
Niestety fotele z Jyska sa strasznie tandetne.

Potwierdzam, niestety.

sote
25-01-2012, 22:29
Bylem w dwoch Yskach, sadzalem swoje 4 litery na wszystkich po kolei krzeslach i kazde ledwo sie trzymalo...
nie wiem czy to wina tego ze byly na ekspozycji, czy ich kazdy fotel op jakism czasie sie tak telepie :/

miron19j
25-01-2012, 22:31
Bylem w dwoch Yskach, sadzalem swoje 4 litery na wszystkich po kolei krzeslach i kazde ledwo sie trzymalo...
a może po prostu masz za duże 4 litery?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)

sokolnik
25-01-2012, 22:46
ja za swój dałem 699 zł w OBI i jestem zadowolony, wysokie oparcie, a mam 189 cm wzrostu (i ważę 85kg) , mogę sobie wygodnie oprzeć głowę :)
nie żałuję wydanej kasy, ani grosza, chociaż miałem obawy, że po co mi taki fotel, wielki, ciężki, drogi, ale teraz nie żałuje, jest solidny :)
wiadomo, jak będzie siedział ktoś kto waży 140 kg, i będzie na nim skakał to się rozwali, ja dbam o swoje rzeczy i jestem zadowolony :)

o taki, tylko że czarny :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://nokautimg3.pl/p-b0-c5-b0c5f4b608c0c59b2b270c3a91f369d0500x500/fotel-nowy-styl-laguna-extra.jpg)

sote
25-01-2012, 23:20
a może po prostu masz za duże 4 litery?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon10.gif)

eee raczej nie... az tak zle ze mna nie jest ;)

jaromir
25-01-2012, 23:22
Czesc,

Mam fotel z Jysk, kosztował ok 600,00 - za przedmówcami - tandeta ale po 6 latach i reanimacji żyje nadal. Na szczęście teleskopy, podstawy itd da sie dopasować z tego co jest na rynku, gorzej z tapicerką. W ogóle ten Jysk działa tak że jak coś masz na gwarancji i się zepsuje dają nowy. Po gwarancji - zapomnij o częściach zamiennych itd.

Jeśli to fotel do pracy na długie godziny to polecam ten:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40103100/

Zapewniam że jest warty ceny, mam taki ponad rok i bardzo go chwalę.

docxxx
25-01-2012, 23:45
Dzieki za info

Andre
25-01-2012, 23:54
Czesc,

Jeśli to fotel do pracy na długie godziny to polecam ten:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40103100/

Zapewniam że jest warty ceny, mam taki ponad rok i bardzo go chwalę.

Również polecam ten fotel. Używam takiego od około 4 lat i nie moge złego słowa powiedzieć

sasz87
26-01-2012, 00:06
witam..mam dokładnie ten model fotela THEO juz jakies 3 miesiace.Ogolnie ze wszystkich w jysku chyba najwygodniejszy :) najwiekszym minusem sa podłokietniki regulacja gora dol jest ok. problem zaczyna sie gdy chcesz sie np. lekko wspomoc sie przy podnoszeniu i dlon zaprzesz na koncu lub poczatku tego podlokietnika...wykonany jest z jakiejs plyty pilsniowej czy podobnego "drewnianego" tworzywa obitego siatka..ja juz uslyszalem lekkie trzeszczenie ;/;/ mysle ze to byla granica wytrzymalosci i za moment bym to zlamal ;/ a zaznaczam ze wcale nie uzylem wielkiej sily zapierajac sie o niego... plusem jest blokada kąta pochylenia siedziska tzw. bujania sie...blokujac go mamy wrazenie wpadniecia w fotel , nie napinajac przy tym miesni usilujac utrzymanie tej pozycji, za ta cene zadko spotykanej ..w skali od 0 do 10 daje 8,5 :P:P

hubik
26-01-2012, 09:32
W domu używam tego: http://www.jysk.pl/120/122/3620021/a/catalog Po ok. 2 latach zaczyna trzeszczeć, regulacja działa dobrze, tapicerka z tej "siateczki" mi odpowiada, nie przykleja się, ani nie ma uczucia zimna. Podłokietniki są plastikowe, bez żadnego obicia. Całościowe wykonanie jest troszkę tandetne.

foto4deg
26-01-2012, 12:42
Do 400 to ja bym brał fotel Relaks SGC. Bardzo wygodny i solidnym, aczkolwiek kolory tylko brązowy i kremowy.

krolewicz
26-01-2012, 13:30
daj sobie spokój z jyskiem, rozleci się na kawałki, już przerabiałem :)

gonera691
23-08-2012, 21:13
Nie polecam tego krzesła.
Do zakupu skłonił mnie niezły materiał obiciowy, wygląd oraz pozornie solidna podstawa metalowa - i tyle po plusach. A teraz minusy:
1. bardzo miękka gąbka na siedzisku, która dodatkowo szybko się zbija - już raz to reklamowałem i niestety wymienili tylko siedzisko (po 1 miesiącu czasu użytkowania),
2. Podłokietniki teleskopowe nie są stabilne - ruszają się, gdyż nie są dokładnie wykonane,
3. Jak zmienimy kąt przechylenia to na krześle można się pohuśtać.

Za 3 - 4 przywiozę im z powrotem krzesło do reklamacji

PS.

W żadnym wypadku nie polecam krzeseł z tego sklepu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne, które oglądałem są jeszcze gorsze szczególnie te w promocji

pozdrawiam

Rafał_Sz
23-08-2012, 21:53
Potwierdzam, niestety.Ja też. Niby jest, niby wygląda (jakoś), ale nie służy.

MARS CooL
23-08-2012, 21:58
W ramach oszczędności kupiliśmy kilkanaście tych foteli do biura. Po pół roku wymieniliśmy na nowe chyba z 50%. Ergonomicznie nie są najgorsze ale jakość odzwierciedla cena.

Grzybu
26-08-2012, 13:14
http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=120480