PDA

Zobacz pełną wersję : I JAK TU SIĘ NIEZAŁAMAĆ ???



FOTOFLESZ
13-06-2005, 22:38
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotoflesz.foxnet.pl/images/test/i%20jak.jpg)

<| MICHAŁ |>
13-06-2005, 22:41
Nie widze JAKIEGOKOLWIEK powodu...
To tylko dowod, ze w pewnych sytuacjach i wykorzystaniu pewnych szkiel, to nie fotograf robi zdjecia - on tylko naciska spust. Jest rowniez dowodem na to, ze mozna byc prawdziwym mistrzem, ale bez odpowiedniego oprzyrzadowania jest sie nikim.

Oczywiscie nie mowie, ze nie chcial bym miec takiego szkla, ale to insza inszosc :mrgreen:

Ponury_Kosiarz
13-06-2005, 22:49
To są ci, którzy nie mają akredytacji. Stoją daleko i dlatego potrzebują takich ogniskowych :-)
Niech popróbują robić zdjęcia 70-300G, wtedy zobaczymy jakie z nich "miszcze" :mrgreen:

krzysio
13-06-2005, 22:52
mniam moje marzenie

romejo
13-06-2005, 23:03
A podobno rozmiar nie ma znaczenia :oops:

adik
13-06-2005, 23:07
To sa Ci wlasnie co maja akredytacja to raz. Dwa ze stoja tuz przed strefami zgniotu itd. tam gdzie sie rozbijaja i uchodza z zyciem ludzie :) Ehhh. Tym bez akredytacji to i by 1200 niepomoglo tak daleko by siedzieli.

admin
13-06-2005, 23:09
Co to za srebro na tych korpusach- a fe...

FOTOFLESZ
13-06-2005, 23:13
CO BY SPRZEDAĆ PRAWIE JAKO NOWY BEZ ŚLADÓW UŻYWKI

edos
13-06-2005, 23:14
chciałbym takie srebro i w cale nie mówił bym fe. Ale ani na srebne ani na czarne mnie i tak nie stać :cry:

Anonymous
14-06-2005, 10:57
Chmmm... cóż. Ja pare lat temu tez plakalem jak widzialem takie szkla. Potem przyszedl chudy czas na korpusy (slaby 10D :) ) potemjakies gowniane inne cuda, a na szklo zbieralem w SKO :)
No i w koncu dorwalem take armate i to nie jedna. I.... no wlasnie.
Potem przycodzi otrzezwienie, ze skoro nie zarabiam na tym 'szmelcu' to moze warto kupic za to ... samochod :)
I kupilem auto. Teraz mam o wiele wiecej okazji do focenia :)

A powaznie to sama chec posiadania jest straszliwą mocą :) A jak si ejuz ma to nie ma czego tym focic...

Fal i serferów nie ma, ptaki płochliwe i trzeba dlugo siedzieć w krzakach z kmarami, a w kosciele na slub nieporęczne jak cholera i Panna Mloda sie dziwnie patrzy raz na to, raz na Pana Młodego :twisted: :twisted:

Antonina
14-06-2005, 11:11
Co to za srebro na tych korpusach- a fe...

To jest po to że gdy stoją kilka godzin w słońcu korpus srebrny nie nagrzewa się tak jak czarny
P.S
Mój D70 jest prawie cały oklejony srebrną taśmą ale nie po to żeby się nie nagrzewał tylko swoim wyglądem nie wzbudzał jakiś zachęt ze strony pewnych osobników ,naprawdę wygląda ohydnie
Pozdrawiam

Valdek_Tychy
14-06-2005, 12:33
Mój D70 jest prawie cały oklejony srebrną taśmą ale nie po to żeby się nie nagrzewał tylko swoim wyglądem nie wzbudzał jakiś zachęt ze strony pewnych osobników ,naprawdę wygląda ohydnie
Pozdrawiam
Jakbyś miała taką rurę nie musiałabyś oklejać body bo tą rurą skutecznie odgoniłabyś napastników :mrgreen:
Coś mi się wydaje,że oni z Florydy fotografują jak Fidel na kubańskiej plaży spaceruje :mrgreen:

Antonina
14-06-2005, 13:16
Mój D70 jest prawie cały oklejony srebrną taśmą ale nie po to żeby się nie nagrzewał tylko swoim wyglądem nie wzbudzał jakiś zachęt ze strony pewnych osobników ,naprawdę wygląda ohydnie
Pozdrawiam
Jakbyś miała taką rurę nie musiałabyś oklejać body bo tą rurą skutecznie odgoniłabyś napastników :mrgreen:
Coś mi się wydaje,że oni z Florydy fotografują jak Fidel na kubańskiej plaży spaceruje :mrgreen:


Też prawda tylko trzeba by mieć trochę siły żeby taką rurą pomachać ha ha :D :D :D

Valdek_Tychy
14-06-2005, 13:39
Też prawda tylko trzeba by mieć trochę siły żeby taką rurą pomachać ha ha
do tego przydaje się mężczyzna :mrgreen:

dRUId
14-06-2005, 13:44
Człek jakby już miał takie szkiełko toby nie wychodził, co by go nie zniszczyć albo co innego :mrgreen:

Valdek_Tychy
14-06-2005, 14:04
Zauważcie,że wszyscy fotografujący kierują swoje dłuuuuugie obiektywy w jednym kierunku,natomiast jest jeden gościu 4 od lewej,bez koszulki (ale za to ma czapkę) który jedynie foci pozostałych focących :mrgreen: pewnie dlatego,że duuuuuży to ma tylko brzuch :mrgreen:

dRUId
14-06-2005, 14:13
To ochrona :mrgreen:
Jest jeden co to ogląda jaki ma długi obiektyw :wink: