Polikon
25-01-2012, 00:12
Jak sądzicie czy po wejściu ACTA w życie, (a że wejdzie to pewne nasz „kochany” premier o to już zadba) będzie można legalnie umieszczać fotografie i filmy zrobione naszymi puszkami na stronach internetowych?
A chodzi mi o prawa autorskie do różnych kodeków wykorzystywanych w naszych puszkach.
Kiedyś czytałem, że trzeba mieć wykupioną licencję, aby pochwalić się filmikami z Nikona w necie.
A chodzi mi o prawa autorskie do różnych kodeków wykorzystywanych w naszych puszkach.
Kiedyś czytałem, że trzeba mieć wykupioną licencję, aby pochwalić się filmikami z Nikona w necie.